Cover

Odmień swoją sypialnię z Lidlem

Sypialnia jest dla każdego z nas bardzo ważnym miejscem w domu lub mieszkaniu. Wystrój i elementy, które są w tym pomieszczeniu wpływają na to, że z chęcią tam odpoczywamy i relaksujemy się po wykonaniu codziennych obowiązków zawodowych czy rodzinnych. W najnowszej ofercie Lidla znajdziemy bogaty asortyment z rzeczami do sypialni. Czy warto je kupić? Sprawdźmy!

W sypialni najważniejszą rzeczą jest niewątpliwie łóżko, jednak o kołdrze i poduszkach również nie można zapomnieć. Lidl oferuje swoim klientom kołdrę na 4 pory roku, która idealnie sprawdzi się na jesienno-zimowy sezon. Dostępna jest w 3 rozmiarach: 140x200 cm za 79 złotych, 160x200 w cenie 99 złotych oraz 220x200 cm za 119 złotych. Do tego można kupić poduszkę z zamkiem błyskawicznym w rozmiarze 70x80 cm za jedyne 39,99 złotych oraz prześcieradło z jerseyu przeznaczone również do wysokich materaców za 24,99 złotych.

Zbliżają się jesienne dni, dlatego więcej czasu będziemy spędzać w domu. Taka sytuacja sprzyja czytaniu książek lub oglądaniu filmów w sypialni. Świetnym udogodnieniem do takich form relaksu może być zakup dwustronnego koca z włóknem Dralon w Lidlu, jego cena to 69,99 złotych. Po za tym w asortymencie popularnego dyskontu jest też ciepły i miękki koc - dostępny w 3 kolorach. 

Letnie piżamy trzeba schować do szafy i pożegnać się z nimi na dłuższy czas. W ofercie Lidla znajdziemy ciepłą 3-częściową piżamę damską w dwóch fasonach za 49,99 złotych. Panowie mogą natomiast wybrać piżamę z długimi spodniami dostępną w trzech wersjach kolorystycznych. Jej cena to 36,99 złotych.

Oferta z rzeczami do sypialni pojawi się w Lidlu 14 września i będzie na sklepowych półkach aż do wyczerpania zapasów.

Obserwuj nas