Nav
lidl
LidlWażna od jutra
dino
Dinodo końca 2 dni
aldi
Aldido końca 7 dni
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
netto
NettoWażna od jutra
aldi
Aldido końca 7 dni
media markt
Media Marktdo końca 13 dni
rossmann
Rossmanndo końca 5 dni
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 5 dni
action
Actiondo końca 2 dni
hebe
Hebedo końca 10 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
tchibo
Tchibodo końca 18 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Odkryj jak zdobyć 15 zł rabatu w McDonald's!

Lubisz burgery z McDonald's? Jeśli tak mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Ulubiony fast food dostaniesz 15 złotych taniej! Dowiedz się jak uzyskać korzystny rabat.
Cover
restauracja mcdonald's Fot. Adobe Stock

Kody promocyjne to świetny sposób, by zaoszczędzić na jedzeniu. Jeśli masz ochotę na burgery z McDonald's, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz je kupić o wiele taniej. Jedna z najpopularniejszych platform, która obsługuje restauracje, ma dla Ciebie voucher. Dowiedz się jak skorzystać ze zniżki!

Promocja na jedzenie w McDonald's

Takie okazje zdarzają się rzadko. Nie musisz spełnić specjalnych wymogów, aby skorzystać z tej promocji. Organizatorem tej akcji promocyjnej jest Pyszne.pl. Serwis ten odpowiada za obsługę wielu restauracji, w tym McDonald's. By skorzystać ze zniżki, wystarczy wpisać kod promocyjny w aplikacji Pyszne.pl. Niestety kod rabatowy nie działa na stronie internetowej serwisu. Rabat w wysokości 15 złotych jest dostępny dla każdego użytkownika aplikacji. Po wpisaniu kodu rabatu w aplikacji nasze zamówienie zostanie zredukowane o odpowiednią kwotę. To świetna okazja, z której warto skorzystać! 

kupon rabatowy dla McDonald's
Obniż cenę swojego zamówienia! Fot. Pyszne.pl

Kod promocyjny, który trzeba wprowadzić w aplikacji Pyszne.pl to: ZJEDZCOS 

Niższa cena na Pyszne.pl 

By skorzystać z promocji w aplikacji Pyszne.pl, musimy spełnić jeden mały warunek. Nasze zamówienie musi przekroczyć minimalną kwotę, czyli 40 zł. Biorąc pod uwagę ostatnie ceny w restauracji McDonald's, nie powinno być trudne. Należy jednak pamiętać, że Pyszne.pl, jako operator platformy, także wymaga złożenia zamówienia na minimalną kwotę. Dla niektórych restauracji kwota ta wynosi 50 złotych. Mimo wszystko promocja ta jest bardzo korzystna. 

Niestety, zniżka jest dostępna tylko raz. Możemy z niej skorzystać jedynie podczas jednego zamówienia. Jeśli planowaliście złożyć zamówienie w McDonald's, koniecznie skorzystaj z rabatu. Ciesz się jedzeniem zdecydowanie taniej! 

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama