Polecane

Nav
castorama
Castoramado końca 7 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 6 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 9 dni
agata
Agata Ostatni dzień promocji!
jula
Julado końca 9 dni
media expert
Media Expertdo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
bonprix
BonPrixdo końca 156 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 21 dni
Nav
Cover

Nowy smak Somersby! Sprawdź gdzie dostaniesz!

W ciągu ostatnich dwóch dni na półkach sklepowych Biedronki pojawiła się nowa odsłona napoju piwnego Somersby – Mango & Lime. Będzie to piąta propozycja tej firmy na polskim rynku. Poprzednie smaki: jabłkowy, jeżynowy, kwiatu bzu i limonki oraz arbuzowy zyskały uznanie wielu konsumentów. Musujący napój piwny o smaku mango z limonką wzbudził wielkie zainteresowanie wśród miłośników napojów Somersby.

Co ciekawe - mimo iż napój piwny zawitał do Polski, jest dostępny tylko w sklepach sieci Biedronka. Od wczoraj trwają masowe poszukiwania Somersby Mango & Lime. Oferta napoju piwnego wchodzi oficjalnie 28.02.2019 r. 

Poszukiwanie nowego Somersby Mango & Lime przypomina wyprawę po ukryty skarb, gdyż jest dostępny tylko w wybranych sklepach. Najczęściej oznacza to, że produkt znajdziemy tylko w placówkach miejskich. Z naszych obserwacji wynika, że piwo znajduje się w większych sklepach Biedronki. Produkt nie zawsze stoi przy innych alkoholach, więc trzeba mieć oczy szeroko otwarte.   

Za granicą jest dostępnych wiele różnych smaków, których nie dostaniemy obecnie u nas. Największą popularnością cieszy się piwo o smaku gruszkowym, które znajdziemy na przykład w Bułgarii. W innych krajach znajdziemy również Somersby cytrusowe, imbirowo-cytrynowe czy żurawinowe. Zagraniczny producent oferuje również wersje limitowane napoju. Okazjonalnie mogliśmy próbować Somersby o smaku granatu.  

Na razie nie wiadomo czy Somersby Mango & Lime zostanie na stałe w ofercie. Pierwsze osoby, które spróbowały napoju są zachwycone. Nowe Somersby jest mniej słodkie w porównaniu do innych rodzajów trunku. Jeśli jesteś miłośnikiem lekkiego piwa o wyraźnym owocowym smaku – warto odwiedzić Biedronkę!

 

Obserwuj nas
Zobacz także