Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
castorama
Castoramado końca 2 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 16 dni
agata
Agata do końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 41 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
media expert
Media Expertdo końca 3 dni
Nav
Cover

Nowe Somersby! Gdzie kupić?

W tym roku marka Somersby zaskoczyła swoich konsumentów nowym smakiem piwa: Mango and Lime i najwyraźniej nie poprzestała na laurach. Na początku maja będziemy mogli dostać kolejną, już szóstą, propozycję smaku lekkiego napoju piwnego: Somersby Pear! Piwo to będzie dostępne w wersji bezalkoholowej.

Somersby Pear jest uznawane za jedno z najlepszych piw oferowanych przez wspomnianą markę. Wielu Polaków z niecierpliwością czekało na ten musujący napój, po spróbowaniu go za granicą. Somersby Pear jest słodkie, jak inne produkty tej marki i ma wyczuwalny smak dojrzałych gruszek. Bez wątpienia Somersby 0,0% wzbudzi wielkie zainteresowanie, mimo braku alkoholu w swoim składzie.  

Somersby Pear 0,0% dostaniemy bez większych problemów, w przeciwieństwie do Somersby Mango & Lime, które nadal nie jest aż tak bardzo powszechne, ale można już je kupić nie tylko w sieci sklepów Biedronka. Niektórzy szczęśliwcy już dzisiaj mogą zakupić ten produkt, w małych osiedlowych sklepach. Somersby Pear pojawi się między innymi w Strefie Orzeźwienia Somersby, które znajdziemy w większosci sklepów.    

Somersby Pear bezalkoholowe to odpowiedź na obecny trend na rynku polskim. W ubiegłym roku znacząco wzrosła sprzedaż piw bez zawartości alkoholu. Jest to odpowiedź na zdrowy tryb życia Polaków. Konsumenci coraz częściej sięgają po piwa bezalkoholowe. Somersby nowym trunkiem chce poszerzyć grupę swoich odbiorców.

 

Obserwuj nas
Zobacz także