Nav
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
lidl
Lidldo końca 9 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
pss społem częstochowa
PSS Społem Częstochowado końca 10 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Nowości

Nowe piwo Garage Dragon Fruit Mojito - nowy smak lata

Na polskim rynku można dostrzec rosnące zapotrzebowanie na złociste trunki smakowe. Sezon letni to czas szczególnej popularności piw S&R’s Garage, nie ma w tym jednak zaskoczenia, bo mamy do czynienia z trunkami, które charakteryzuje lekki i orzeźwiający smak. Teraz można cieszyć się nową wersją orzeźwiającego napoju. To Dragon Fruit Mojito. Czy warto poznać je bliżej?
Cover
adobe stock

Nowy Garage Dragon Fruit Mojito – jeszcze więcej letniego orzeźwienia

Piwa S&R’s Garage można uznać tego lata za jedne z najchętniej wybieranych przez klientów. Z czego zatem może wynikać ich popularność? Konsumenci zwracają uwagę przede wszystkim na ich lekkość, doceniają jednak również to, że oferowane są im smaki bezpośrednio kojarzące się ze słońcem, upałami i akacjami. Za flagowy produkt marki uważa się Hard Lemon, który smakuje wyśmienicie zwłaszcza, jeśli jest serwowany z lodem i plastrami cytryny. W lipcu był to prawdziwy hit sprzedażowy przekonujący do siebie nawet te osoby, które wcześniej nie miały kontaktu z S&R’s Garage.

Oczywiście, nie jest to wcale jedyny smak, po który warto sięgać tego lata. Konsumentom smakuje zarówno S&R’s Garage Kamikaze, jak i truskawkowe piwo S&R’s Garage Strawberry Margarita. Tymczasem dosłownie przed chwilą na jednym z popularnych portali społecznościowych gruchnęła wieść, że entuzjaści wakacyjnych smaków mogą cieszyć się z jeszcze jednej wersji wakacyjnego trunku. Piwa Dragon Fruit Mojito już można szukać w sklepach, nic więc dziwnego, że analitycy rynku już teraz zastanawiają się nad tym, czy i ten smak okaże się wakacyjnym strzałem w dziesiątkę.

Gdzie szukać Garage Dragon Fruit Mojito?

Piwo Dragon Fruit Mojito nie zostało, na szczęście, zarezerwowane jedynie dla największych sieci handlowych. Bez trudu możemy więc dostać je w większości niewielkich sklepów osiedlowych znajdujących się pod szyldem Żabka. Entuzjaści piwa Garage w wakacyjnych smakach nie muszą też obawiać się, że nowy produkt będzie drogi. Jego cena to 4,99 PLN, jest więc taka sama, jak ta, z którą mamy do czynienia w przypadku innych piw tej marki. Osoby, które planują większe zakupy również mogą nastawić się na udane poszukiwania oryginalnego piwa. Istnieje duża szansa, że pojawi się ona także w dużych supermarketach takich, jak Carrefour oraz Auchan.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama