Polecane gazetkiZimowe wyprzedaże 2018
S3 okazjum 1200x900 05 04 2017

Nowa kampania krajowej żywności „Polska smakuje każdego dnia” – Infografika

Właśnie ruszyła nowa, ogólnopolska kampania promująca wysokiej jakości polskie produkty rolno-spożywcze. Pod nazwą „Polska smakuje każdego dnia” prowadzona będzie akcja, której celem jest ułatwienie dotarcia konsumentów do polskich produktów spożywczych najwyższej jakości – dostępnych na targach, bazarach czy też bezpośrednio od producentów. Za realizację kampanii odpowiada agencja Publicis Consultants.

Mając na uwadze Święta Wielkanocne, a co za tym idzie czas bliskości, tradycji i refleksji powstał spot reklamowy promujący akcję. Film odwołuje się do tradycji świątecznych głęboko zakorzenionych w sercach Polaków oraz popularnych, polskich produktów spożywczych. Spot można obejrzeć na stronie www.polskasmakujekazdegodnia.pl. Film został wyreżyserowany przez Łukasza Madziara, a główne role zagrali aktorzy młodego pokolenia.

Informacje o atutach i wartościach odżywczych polskich produktów zachęcające do korzystania z ofert lokalnych dostawców oraz praktyczne wskazówki zakupowe znajdziecie na stronie www akcji. W ramach kampanii promocyjnej realizowane będą również inne działania w internecie, radiu i telewizji.

W ramach kampanii zostało również zrealizowane badanie opinii pokazujące sposób spędzania Świąt Wielkanocnych przez Polaków, preferencje zakupowe oraz odpowiadające na pytanie, czy polska żywność jest wyjątkowa.

Infografika polska smakuje kazdego dnia

infografika polska smakuje kazdego dnia

infografika polska smakuje kazdego dnia

Obserwuj nas
Komentarze
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.