Nav
biedronka
Biedronkado końca 4 dni
rossmann
Rossmanndo końca 12 dni
jula
Julado końca 8 dni
żabka
Żabkado końca 13 dni
pepco
PepcoWażna od jutra
castorama
Castoramado końca 13 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 11 dni
dealz
DealzWażna od jutra
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 6 dni
media markt
Media Marktdo końca 6 dni
action
Actiondo końca 6 dni
dino
Dinodo końca 6 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Niesamowita promocja na kosmetyki do włosów w Hebe

Hebe stara się przyciągnąć sporą rzeszę klientów. Wszystko to za sprawą najnowszej promocji, która obejmuje swoim zasięgiem kosmetyki do pielęgnacji włosów. Ta sieć drogerii jest znana w każdym większym mieście, ale teraz może być o niej jeszcze głośniej. Niektóre produkty do włosów można zakupić już za 1 grosz. Na czym polega promocja? Warto się przekonać!
Cover
adobe stock

Promocja w Hebe - jak wyglądają szczegóły akcji rabatowej?

O nowej promocji zainteresowani klienci mogą się dowiedzieć przede wszystkim z gazetki promocyjnej Hebe. Uwagę potencjalnych klientów przykują produkty marki L'Oreal Paris. Wystarczy, że zdecydujemy się na zakup dwóch produktów wskazanej marki, a dodatkowo otrzymamy maskę do włosów, która będzie nas kosztować jeden grosz. 

Podobna promocja obowiązuje nas przy kosmetykach marki Garnier. W tym przypadku również musimy zakupić dwa produkty Garnier, a maskę do włosów otrzymamy za 1 grosz. Oprócz tego ciekawie wyglądają promocje wiązane z odżywkami i szamponami Schwarzkopf Gliss oraz produktami do koloryzacji Palette. Rabaty sięgają nawet 30 procent. Warto się uważnie rozglądać, bo prędzej czy później wypatrzy się dla siebie korzystne rozwiązanie. Szczegóły znajdują się w gazetce promocyjnej.

Do kiedy można skorzystać z promocji w Hebe oraz gdzie szukać innych promocji?

Z wyjątkowej promocji Hebe można skorzystać do 30 czerwca. Co najważniejsze możemy to zrobić nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale też poprzez zakupy internetowe. Ostateczna decyzja będzie należała do nas samych. Dodatkowo nie zapominajmy o przecenionych o kilkadziesiąt procent (nawet do 30 procent) kosmetykach do opalania. Oferowane artykuły są markowe i z pewnością spełnią nasze oczekiwania. Ochronią nas przed nadmierną dawką promieniowania słonecznego i zapobiegną ewentualnym oparzeniom skóry.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama