Nav
lidl
Lidldo końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 4 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
netto
Nettodo końca 6 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 4 dni
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
hebe
Hebedo końca 2 dni
media markt
Media Marktdo końca 2 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 10 dni
reserved
Reserveddo końca 17 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Nie przegap okazji! Amazon oferuje popularnego robota sprzątającego w wyjątkowo niskiej cenie!

Amazon obecnie oferuje jedno z najbardziej interesujących urządzeń AGD w promocyjnej cenie, zniżka wynosi niemal 50%. Nie ma innego sklepu, który oferowałby tego robota sprzątającego w tak niskiej cenie.
Cover
Robot sprzątający Fot. Adobe Stock

Amazon po raz kolejny zaskakuje swoich klientów. Niedawno opublikował na swojej stronie bardzo interesującą promocję na popularny sprzęt AGD. Tym razem jest to robot sprzątający Neato D9. Sprzęt cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Teraz możesz go nabyć z aż 44% zniżką. Warto zaznaczyć, że w innych sklepach nie uda się znaleźć lepszej oferty na ten model. Co charakteryzuje tego robota i jakie funkcje oferuje?

Neato D9: popularny robot sprzątający

Neato D9 to zaawansowany robot sprzątający. Automatycznie odkurza różne powierzchnie płaskie, w tym dywany, panele, płytki itp. Urządzenie jest wyposażone w pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 0,7 litra. Dodatkowo posiada filtr HEPA, który usuwa alergeny i cząstki kurzu podczas sprzątania. Producent twierdzi, że robot Neato D9 działa maksymalnie do 200 minut. Urządzenie oczyszcza powierzchnię do 150 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Robot posiada również aplikację mobilną. Dzięki niej możemy zdalne sterować urządzeniem z poziomu smartfona. W aplikacji możemy między innymi zaplanować pracę robota i określić zakazane strefy. Co ważne, Neato D9 posiada oryginalny kształt litery D. Ten nietypowy kształt umożliwia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach oraz wzdłuż ścian.

robot sprzątający na promocji w sklepie Amazon
Popularny robot na promocji w sklepie Amazon. Fot. Amazon

Dane techniczne urządzenia 

Robot sprzątający Neato D9 wyróżnia się solidnymi parametrami technicznymi. Jest to urządzenie nie tylko wygodne, ale i bardzo funkcjonalne. Jak wspominaliśmy Neato D9 wyposażony jest w filtr HEPA. Bez problemu pochłania on alergeny oraz cząstki kurzu, co przekłada się na lepszą jakość powietrza w pomieszczeniu. Zalecany czas pracy robota wynosi 120 minut. Po zakończeniu pracy robot automatycznie wraca do swojej bazy ładowania. Neato D9 posiada także automatyczne wyłączanie, które chroni urządzenie przed przegrzaniem. Robot oferuje 2 prędkości pracy, dzięki czemu możemy dostosować sprzątania do naszych indywidualnych potrzeb. Poziom hałasu wynosi 69 dB, co oznacza, że robot nie jest zbyt głośny. Neato D9 jest kompatybilny z różnymi modelami smartwatchy, Amazon Echo, smartfonami oraz Google Home.

Atrakcyjna promocja na Amazonie 

Obecnie cena robota sprzątającego Neato D9 na stronie Amazon wynosi 1099 zł. Jest to najniższa cena w porównaniu do innych sklepów. To świetna okazja, by zakupić robota sprzątającego w tak atrakcyjnej cenie. Ten nowoczesny sprzęt AGD ułatwi twoje codzienne obowiązki domowe. Warto skorzystać z tej promocji. Neato D9 ma wysokie parametry techniczne i jest niezwykle funkcjonalny. W ofercie Amazona znajdziemy również nowszy model tego robota: Neato D10. 

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama