Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
dino
Dinodo końca 6 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 38 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
agata
Agata do końca 4 dni
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
norauto
Norautodo końca 7 dni
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
Nav
Cover

NFZ przygotuje nam za darmo dietę!

NFZ na początku lutowego uruchomi serwis internetowy, na którym użytkownicy mogą otrzymać darmową dietę. Jadłospis możemy otrzymać na dwa sposoby bez rejestracji lub po zalogowaniu. Jeśli zdecydujemy się nie zakładać konta, możemy otrzymać dwa przykładowe menu na 7 dni w PDF, dla diety 1200 kalorii oraz 1500 kcal w wersji wegetariańskiej. Po rejestracji NFZ przygotuje dietę dopasowaną do naszego BMI i stylu życia.

Zarejestrowany użytkownik ma do wyboru trzy diety DASH, o różnej kaloryczności: 1200, 1500 oraz 1800 kcal.  Po wyborze kaloryczności otrzymamy jadłospis diet na dwa tygodnie oraz listę zakupów. Co ciekawe, jeśli jakiś posiłek nie będzie nam odpowiadał, możemy go zamienić. Oprócz jadłospisu NFZ na każdy dzień ma przygotowaną inną poradę żywieniową.

Dieta DASH obecnie jest najbardziej rekomendowaną dietą. Polega ona na ograniczeniu zawartości sodu w naszych posiłkach. Według tej diety śniadanie, obiad i kolacja powinny zawierać warzywa oraz w ciągu dnia powinniśmy spożyć trzy porcje chudego mleka lub produktów nabiałowych.

Darmową dietę wygenerujemy TUTAJ.   

Obserwuj nas
Zobacz także