Nav
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
rossmann
Rossmanndo końca 2 dni
jula
Julado końca 12 dni
żabka
Żabkado końca 10 dni
pepco
Pepcodo końca 4 dni
castorama
Castoramado końca 17 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 15 dni
aldi
AldiWażna za 2 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 11 dni
media markt
Media Marktdo końca 11 dni
action
Actiondo końca 3 dni
dino
Dinodo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 4 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Nowości

Moda od Aloha From Deer inspirowana smakami Somerbsy

​​​​​​​Marka Somersby podjęła współpracę z marką modową Aloha From Deer. Od 1 lipca do końca października 2019 można wziąć udział w konkursie „Przymierz się do nagród”. Konsumenci napoju piwnego mają szansę wygrać unikalną kolekcję odzieży inspirowaną smakami Somersby.
Cover
adobe stock

Marka Somersby podjęła współpracę z marką modową Aloha From Deer. Od 1 lipca do końca października 2019 można wziąć udział w konkursie „Przymierz się do nagród”. Konsumenci napoju piwnego mają szansę wygrać unikalną kolekcję odzieży inspirowaną smakami Somersby.

Somersby we współpracy z marką modową Aloha from Deer stworzył 4 serie ubrań inspirowane 4 smakami napoju: Apple, Blackberry, Watermelon i Mango & Lime. Dla fanów przygotowane dwie kolekcję – letnią i jesienną. Stroje zostały zaprojektowane przez utalentowane ilustratorki: Pola Augustynowicz, Justyna Frąckiewicz oraz Agnieszka Świątek.    

adobe stock

W ramach konkursu „Przymierz się do nagród” można wygrać 3200 nagród od Somersby i Aloha from Deer. W puli nagród są unikalne ubrania, plakaty oraz zniżki na zakupy. By przystąpić do akcji należy kupić dowolny wariant Somersby w opakowaniu promocyjnym oraz zarejestrować kod spod kapsla lub zawleczki na stronie www.somersby.pl, oraz odpowiedzieć na kreatywne pytanie. W zależności, kiedy weźmiemy udział w konkursie, mamy szanse na inne nagrody rzeczowe: w edycji letniej (1.07-02.09.2019) wygramy plakaty, nerki, koszulki i bluzy, a w jesiennej edycji (2.09-31.10.2019) – skarpetki i bluzy z kapturem.

Do wygrania jest również 50% zniżki na zakupy w sklepie internetowym Aloha from Deer. By dostać rabat należy również wejść na stronę Somersby i poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

adobe stock

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama