Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
lidl
Lidldo końca 1 dzień
carrefour
Carrefourdo końca 11 dni
castorama
CastoramaOstatni dzień promocji!
black red white
Black Red Whitedo końca 8 dni
cersanit
Cersanitdo końca 39 dni
biedronka
Biedronkado końca 15 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 14 dni
agata
Agata do końca 5 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 1 dzień
norauto
Norautodo końca 8 dni
biedronka
Biedronkado końca 1 dzień
media expert
Media Expertdo końca 1 dzień
Nav
Cover
Autor: Somersby / Źródło: http://somersby.pl/

Moda od Aloha From Deer inspirowana smakami Somerbsy

Marka Somersby podjęła współpracę z marką modową Aloha From Deer. Od 1 lipca do końca października 2019 można wziąć udział w konkursie „Przymierz się do nagród”. Konsumenci napoju piwnego mają szansę wygrać unikalną kolekcję odzieży inspirowaną smakami Somersby.

Somersby we współpracy z marką modową Aloha from Deer stworzył 4 serie ubrań inspirowane 4 smakami napoju: Apple, Blackberry, Watermelon i Mango & Lime. Dla fanów przygotowane dwie kolekcję – letnią i jesienną. Stroje zostały zaprojektowane przez utalentowane ilustratorki: Pola Augustynowicz, Justyna Frąckiewicz oraz Agnieszka Świątek.    

W ramach konkursu „Przymierz się do nagród” można wygrać 3200 nagród od Somersby i Aloha from Deer. W puli nagród są unikalne ubrania, plakaty oraz zniżki na zakupy. By przystąpić do akcji należy kupić dowolny wariant Somersby w opakowaniu promocyjnym oraz zarejestrować kod spod kapsla lub zawleczki na stronie www.somersby.pl, oraz odpowiedzieć na kreatywne pytanie. W zależności, kiedy weźmiemy udział w konkursie, mamy szanse na inne nagrody rzeczowe: w edycji letniej (1.07-02.09.2019) wygramy plakaty, nerki, koszulki i bluzy, a w jesiennej edycji (2.09-31.10.2019) – skarpetki i bluzy z kapturem.

Do wygrania jest również 50% zniżki na zakupy w sklepie internetowym Aloha from Deer. By dostać rabat należy również wejść na stronę Somersby i poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Photo by Cassiano Barletta on Unsplash

 

Obserwuj nas
Zobacz także