Nav
lidl
LidlWażna za 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 13 dni
aldi
AldiOstatni dzień promocji!
żabka
Żabkado końca 3 dni
kakto.pl
Kakto.pldo końca 29 dni
aldi
AldiOstatni dzień promocji!
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 31 dni
biedronka
BiedronkaWażna za 2 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 3 dni
netto
NettoWażna za 2 dni
action
Actiondo końca 3 dni
dino
Dinodo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 11 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy

Masło 20% taniej w Biedronce. Ta oferta naprawdę się opłaca!

Biedronka rozpoczyna tydzień od promocji na masło. To jest to, na co klienci czekają z niecierpliwością, szczególnie w czasach wysokiej inflacji i wysokich cen. Przez 6 dni zapłacimy mniej, co wystarczy na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Promocja na masło w Biedronce Źródło: Materiały prasowe z Biedronki
Cover
materiały Biedronki

Masło w Biedronce - ile zapłacisz?

Najnowsza gazetka Biedronki informuje nas o nowej promocji na masło, która nie jest dostępna co tydzień. Warto z niej skorzystać. Mleczna Dolina 200g będzie w obniżonej cenie od 24 stycznia do 30 stycznia. Jest to opakowanie niebiesko-granatowe, które normalnie kosztuje 5,99 zł polskich. Na kostkę wydamy tym razem 4,75 PLN, czyli o 1,24 mniej niż zwykle. Aby wziąć udział w akcji, należy spełnić określone warunki.

Tylko posiadacze karty Moja Biedronka mogą dostać masło w Biedronce o 20% taniej. Rabat można uzyskać również przy zakupie 3 sztuk masła dziennie. Jedna kostka to koszt 4,75 zł. Oznacza to, że możemy zaoszczędzić aż 3,72 zł. Produkty te są zwykle droższe niż gdybyśmy kupowali ich dużo. Sieć handlowa informuje nas, że ceny mogą się nieznacznie różnić od tych w gazetce. Będą one jednak o 20% niższe niż zwykle.

W każdej chwili możesz stać się posiadaczem karty Moja Biedronka. Proces rejestracji jest całkowicie bezpłatny i nie trzeba nawet pamiętać o noszeniu identyfikatora. Wystarczy, że przy kasie podasz swój numer. Pisaliśmy już o tym, jak można zostać członkiem klubu lojalnościowego. Kliknij na link, aby poznać wszystkie kroki.

W ofercie sieci Biedronka znajdują się również inne produkty. Szynka konserwowa Krakus jest do kupienia w 3 opakowaniach w cenie 2,95 zł każde. Rabat ten może wynieść nawet 50%. Za 6,99 zł za karton miłośnicy słodyczy mogą nabyć mini Prince Polo w opakowaniach po 15 sztuk. Wystarczy, że wezmą tylko dwa. Drugi produkt jest tańszy o 44%.

W tym tygodniu będzie wiele ofert 2+1 m.in. na lody, asortyment 4F, kosmetyki i gadżety WOŚP. Choć promocja na masło brzmi atrakcyjnie, nie zapominajcie o innych paralelach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w gazetce Biedronki.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama