Nav
biedronka
Biedronkado końca 4 dni
rossmann
Rossmanndo końca 9 dni
jula
Julado końca 2 dni
żabka
Żabkado końca 7 dni
pepco
Pepcodo końca 9 dni
castorama
Castoramado końca 7 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 7 dni
stokrotka optima
Stokrotka OptimaWażna od jutra
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 3 dni
kaufland
KauflandWażna od jutra
action
ActionOstatni dzień promocji!
dino
Dinodo końca 4 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 5 dni
hebe
Hebedo końca 1 dzień
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Popularny robot kuchenny z Lidla znika z oferty?

W sklepie internetowym Lidla mogliśmy znaleźć dwa modele robota wielofunkcyjnego. Monsieur Cuisne cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Niestety to już koniec tańszej wersji. 
Cover
Koniec Monsieur Cuisne Smart Fot. Adobe Stock

Monsieur Cuisne to wielofunkcyjny robot kuchenny z bazą przepisów. Cieszy się on ogromną popularnością wśród kucharzy domowych, którzy doceniali jego możliwości i łatwość użytkowania. Dodatkowo, można było go dostać w bardzo niskich cenach! Była to świetna alternatywa do znanego przez wszystkich Thermomixa. Wielofunkcyjny robot kuchenny jest dostępny tylko w sklepach Lidl. Jeszcze do niedawna mogliśmy wybierać między dwoma modelami: Monsieur Cuisne Smart i Monsieur Cuisine Connect. Różniły się między sobą specyfikacją i ceną. Niestety, jeden z modeli nie jest już dostępny w sprzedaży. 

To już koniec Monsieur Cuisne Smart

Monsieur Cuisne Smart to bardziej zaawansowany model Lidlomixa. Posiadał on bardzo duży wyświetlacz (8-cali), wygodny schowek i moduł sterowania głosowego. Urządzenie wyróżniało się poborem mocy na poziomie 1200 W. Urządzenie miała maksymalną prędkość obrotów na poziomie 125-5500 obrotów na minutę. Jeśli chodzi o funkcjonalności - nie różnił się on w niczym od tańszej wersji Connect. Wielofunkcyjny robot kuchenny z Lidla cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie wiadomo co spowodowało, że urządzenie zniknęło całkowicie ze sprzedaży. Klienci mogli nabyć robota za 2499 zł. 

Monsieur Cuisne Smart
Tani sprzęt, który ułatwia gotowanie! Fot. Lidl 

Nie wiadomo czy model Monsieur Cuisine Smart wróci do oferty Lidla. Aktualnie produkt nie jest dostępny w asortymencie. Niestety robot kuchenny został całkowicie usunięty ze strony Lidla, co wskazuje że został wycofany ze sprzedaży. Jeśli robot wróci do oferty sklepu, na pewno was o tym poinformujemy. Możliwe, że Lidl ma w planach w prowadzenie zupełnie nowego modelu. 

Tańszy Monsieur Cuisne nadal dostępny

Na szczęście Monsieur Cuisne, nie zniknął całkowicie z oferty sklepu! W sprzedaży nadal znajdziemy tańszą wersję wielofunkcyjnego robota kuchennego. Mowa oczywiście o Monsieur Cuisine Connect. Urządzenie posiada 7-calowy ekran, który jest łatwy w obsłudze. Znajdziemy w nim aż 500 przepisów z instrukcją krok po kroku. Urządzenie potrafi ugniatać, gotować na parze oraz podsmażać. Jego dane technicznie są nieco słabsze od wycofanego modelu. Mimo to urządzenie jest rewelacyjne. Monnsier Cuisine Connect w cenie regularnej kosztuje 1899 zł. Jest to świetny stosunek ceny do jakości produkty. 

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama