Nav
lidl
LidlWażna od jutra
dino
Dinodo końca 2 dni
aldi
Aldido końca 7 dni
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
netto
NettoWażna od jutra
aldi
Aldido końca 7 dni
media markt
Media Marktdo końca 13 dni
rossmann
Rossmanndo końca 5 dni
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 5 dni
action
Actiondo końca 2 dni
hebe
Hebedo końca 10 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
tchibo
Tchibodo końca 18 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Lidl rozdaje kupony z rabatami! Jak je zdobyć?

6 lutego Lidl będzie rozdawać swoim klientom dodatkowe zniżki za pośrednictwem aplikacji. Jest to nowa odsłona Programu Oszczędnościowego popularnego sklepu. By zgarnąć kupon rabatowy, wystarczy zrobić zakupy! Im więcej wydasz, tym lepszy kupony otrzymasz! Dowiedz się więcej! 
Cover
Lidlowy program osczędnościowy

Każdy chciałby mniej wydawać na zakupy. Kupony rabatowe to świetna okazja, by trochę zaoszczędzić. Teraz zdobycie zniżek będzie szalenie proste! Wystarczy przyjść do Lidla i zrobić zakupy! W najnowszej akcji promocyjnej, za każde wydane pieniądze otrzymasz kupony rabatowe na wybrane produkty. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z okazji i oszczędzaj! Dowiedz się, co trzeba zrobić, by zgarnąć atrakcyjne kupony rabatowe! 

Kupony rabatowe z aplikacją Lidl Plus

Aplikacja Lidl Plus oferuje swoim użytkownikom wiele korzyści. Oprócz standardowych promocji, od poniedziałku 6 lutego klienci dostaną dodatkowe rabaty w formie zdrapek. Jest to akcja promocyjna w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego. Kupony rabatowe będziemy mogli zbierać do 25 lutego. By je zdobyć, wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, a następnie zeskanować aplikację Lidl Plus przy kasie. Klienci otrzymają kupony rabatowe w postaci zdrapek. W zależności ile wydamy pieniędzy, otrzymamy następujące zdrapki: 

  • Zdrapka Srebrna — za zakupy do 50 zł 
  • Zdrapka Złota — za zakupy od 50,01 zł do 100 zł 
  • Zdrapka Diamentowa — z zakupu od 100,01 zł. 

Zdrapki będą widoczne dla klientów na ekranie głównym w aplikacji Lidl Plus lub pod linkiem w powiadomieniu z podsumowanych zakupów. 

Kupony rabatowe Lidla pod zdrapką
Wyjątkowe zniżki na zakupy! 

Zgarniaj zdrapki i wygrywaj rabaty na zakupy

Co kryje się pod zdrapkami Lidla? Dodatkowe kupony rabatowe dla klientów sklepu! Ich atrakcyjność zależy od wielkości zakupów. Im większe zakupy zrobisz, tym lepszy kupon otrzymasz. Pod zdrapkami klienci znajdą promocje na przeróżne produkty. W tym oferta 1+1 gratis, promocja procentowa oraz rabat na drugi produkt. W ten sposób, osoby korzystające z aplikacji, będą miały dostęp do wyjątkowych ofert i okazji. Kupony rabatowe z pewnością uatrakcyjnią zakupy w Lidlu! Więcej informacji na temat dodatkowych kuponów można znaleźć na stronie: lidl.pl/program.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama