Polecane

Nav
castorama
Castoramado końca 11 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 4 dni
jula
JulaOstatni dzień promocji!
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
agata
Agata do końca 4 dni
norauto
Norautodo końca 14 dni
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
bonprix
BonPrixdo końca 160 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 25 dni
Nav
Cover

Lidl przedłuża współpracę z marką Wittchen. Kiedy torebki Wittchen w Lidlu w 2019?

Sieć sklepów Lidl przedłużyła umowę na 2019 rok z marką Wittchen o wartości ponad 15 mln zł netto. Firma Wittchen jest najpopularniejszą marką w Polsce na rynku akcesoriów, obuwia oraz odzieży skórzanej. Produkty tej marki są wysoko cenione dzięki swojej jakości – wszystkie produkty są zrobione z włoskiej skóry.

Współpraca dwóch firm trwa nieprzerywanie z 2012 roku. Podczas promocji dostaniemy torebki firmy Wittchen w Lidlu zdecydowanie taniej, czasami zapłacimy nawet o 50% niższą kwotę niż standardowo w sklepach stacjonarnych marki. Ostatnia odsłona była w grudniu 2018 roku, przed Bożym Narodzeniem, wtedy marka przedstawia całą kolekcję torb, torebek, portfeli, rękawiczek i pasków. Oferta naliczała 35 wzorów torebek, 16 rodzajów rękawiczek, 13 różnych modeli pasków oraz 33 wzory portfeli. Wszystkie artykuły robione ręcznie z włoskiej skóry.

Data rozpoczęcia promocji jest jeszcze niewiadoma, ale spodziewamy się, że już wkrótce produkty Wittchen znów pojawią się w sklepach Lidl. Będziemy na bieżąco informować Państwa o zbliżającej się okazji.

Obserwuj nas
Zobacz także