Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
dino
Dinodo końca 6 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 38 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
agata
Agata do końca 4 dni
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
norauto
Norautodo końca 7 dni
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
Nav
Cover

Lidl przedłuża współpracę z marką Wittchen. Kiedy torebki Wittchen w Lidlu w 2019?

Sieć sklepów Lidl przedłużyła umowę na 2019 rok z marką Wittchen o wartości ponad 15 mln zł netto. Firma Wittchen jest najpopularniejszą marką w Polsce na rynku akcesoriów, obuwia oraz odzieży skórzanej. Produkty tej marki są wysoko cenione dzięki swojej jakości – wszystkie produkty są zrobione z włoskiej skóry.

Współpraca dwóch firm trwa nieprzerywanie z 2012 roku. Podczas promocji dostaniemy torebki firmy Wittchen w Lidlu zdecydowanie taniej, czasami zapłacimy nawet o 50% niższą kwotę niż standardowo w sklepach stacjonarnych marki. Ostatnia odsłona była w grudniu 2018 roku, przed Bożym Narodzeniem, wtedy marka przedstawia całą kolekcję torb, torebek, portfeli, rękawiczek i pasków. Oferta naliczała 35 wzorów torebek, 16 rodzajów rękawiczek, 13 różnych modeli pasków oraz 33 wzory portfeli. Wszystkie artykuły robione ręcznie z włoskiej skóry.

Data rozpoczęcia promocji jest jeszcze niewiadoma, ale spodziewamy się, że już wkrótce produkty Wittchen znów pojawią się w sklepach Lidl. Będziemy na bieżąco informować Państwa o zbliżającej się okazji.

Obserwuj nas
Zobacz także