Nav
lidl
Lidldo końca 2 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
carrefour
Carrefourdo końca 2 dni
netto
Nettodo końca 6 dni
rossmann
Rossmanndo końca 13 dni
media markt
Media Marktdo końca 26 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 26 dni
action
Actiondo końca 5 dni
sephora
Sephorado końca 26 dni
delikatesy centrum
Delikatesy CentrumWażna za 4 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Licytuj dla WOŚP i zostań gwiazdą Żabki!

W ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Żabka zorganizowała licytację. Osoba, która wygra, będzie mogła wziąć udział w spocie reklamowy sieci! 
Cover
Żabka dla WOŚP Fot. Adobe Stock

Na Allegro od kilku dni można licytować w celu charytatywnym. Do wygrania jest wiele ciekawych produktów i atrakcji. Udział w teledysku Viki Gabor, podróż na zorzę polarną tudzież kolekcję fajek Jerzego Urbana. Sieć Żabka, również przygotowała swoją licytację. Zwycięzca aukcji będzie mógł wziąć udział w planie zdjęciowym. Wygrany będzie też mógł zostać gwiazdą reklamy Żabki! 

Licytuj i zagraj w reklamie Żabki! 

Żabka co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Datki zbierane są w każdej placówce sieci na terenie całej Polski. W zeszłym roku sieć Żabka zebrała dla WOŚP 3 mln złotych. Spora część tej kwoty została zebrana przez aplikację sklepu. Użytkownicy mogli przekazać swoje punkty lojalnościowe, na rzecz wspierania fundacji. W tym roku Żabka, możliwie, że uzbiera większą kwotę, dzięki nietypowej aukcji. 

licytacja Żabki dla WOŚP
Weź udział w licytacji dla Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Fot. Allegro

Z okazji 31 finału WOŚP popularna sieć zorganizowała licytację na Allegro. Zwycięzca aukcji będzie mógł wziąć udział w reklamie Żabki! Jest to niepowtarzalna okazja, by spędzić dzień na planie zdjęciowym oraz pomóc w szczytnym celu. Licytacja zakończy się 5 lutego 2023 roku. 

Wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jeśli nie chcesz brać udziału w licytacji, możesz wesprzeć WOŚP w inny sposób. W sklepach są dostępne skarbonki. Zebrane pieniądze trafią do rąk fundacji. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się w sklepie, możesz skorzystać z nowej opcji. Na stronie internetowej Żabki znajdziesz e-skarbonkę. Również przez nią możesz przekazać datki na rzecz zbiórki. 

Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia. Fundacja w tym roku zbiera pieniądze pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych". 

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama