Nav
biedronka
BiedronkaWażna za 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 2 dni
jula
Julado końca 12 dni
żabka
Żabkado końca 3 dni
pepco
Pepcodo końca 4 dni
castorama
Castoramado końca 3 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 17 dni
hildebrandt
HildebrandtWażna za 2 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 13 dni
home&you
home&youdo końca 8 dni
action
Actiondo końca 3 dni
dino
Dinodo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 11 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Laboratorium Rossmanna. Nowe technologie, które zachwycają!

Przyszłość jest na wyciągnięcie ręki. Centrum Informatyczne Rossmanna testuje wiele rozwiązań dla swoich klientów. Ich pomysły naprawdę zachwycają! Dowiedz jak nowe technologie i sztuczna inteligencja pomogą w zakupach w drogerii! 
Cover
Nowe technologie Fot. Adobe Stock

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak sztuczna inteligencja wpłynęła na komfort zakupów. Jest ona coraz bardziej wszechobecna i jest stale rozwijana. Nic dziwnego! Dzięki niej zakupy są szybsze, prostsze i wygodniejsze. Centrum Informatyczne Rossmanna stale testuje nowe rozwiązania, które usprawnią i ułatwią proces zakupowy. Nad czym obecnie pracują? 

Laboratorium Rossmanna w Łodzi 

Łódź jest uznawane za centrum nowych technologii. Miasto sprzyja rozwoju studentów i pracowników IT. Nic dziwnego, że wiele firm decyduje się by tam tworzyć nowe rozwiązania. To właśnie w Łodzi znajduję się Centrum Informatyczne Rossmanna. Drogeria jest członkiem klastra ICT Polska Centralna i pracuje z łódzkimi firmami IT. To właśnie tam testowane są nowe technologie, przed wdrążeniem na terenie całej Polski.  

Rossmann jest liderem na polskim rynku w nowych technologiach. Z wielu innowacji drogerii możemy korzystać na co dzień. Są to miedzy innymi: 

  • Aplikacja Rossman. To dzięki niej, klienci mogą robić zakupy w systemie Rossmann Go. Wystarczy zeskanować produkty przy półce i zapłacić w aplikacji. 
  • System komunikacji przy kasowej. Dzięki temu rozwiązaniu, obsługa sklepu dostaje informacje, kiedy przy kasie jest klient.
  • Kasy samoobsługowe 
  • Ekrany wyświetlające ciekawe, dostępne promocyjne produkty.   

Nowe rozwiązania technologiczne dla drogerii 

Niedawno Rossman testował nowe technologie, które sieć planuje wdrożyć do swoich sklepów. Wzbudzają one naprawdę wiele emocji i mają wielki potencjał! Obecnie w czterech sklepach są testowane elektroniczne etykiety cenowe. Co nas czeka w niedalekiej przyszłości?

Rossmann testuje nowe technologie dla drogerii
Laboratorium Rossmanna testuje nowe rozwiązania dla swoich klientów. Fot. Rossmann

Klienci będą mogli skorzystać z usług wirtualnej asystentki. Porozmawiamy z nią o aktualnych promocjach i jak działa aplikacja drogerii. W planach są też inteligentne wózki, dzięki którym unikniemy stania w kolejkach! Kolejną pieśnią przyszłości są inteligentne lustra. Będą prezentować oferty dla klienta, na podstawie jego wyglądu. Fajnym rozwiązaniem mają być skrytki do odbioru zakupów online. Będą rozpoznawać odbiorców, na podstawie twarzy. Dla pracowników mają powstać inteligentne półki, które poinformują o zdjętych produktach. Pozwoli to stwierdzić, które produkty sprzedają się szybciej. Powiadomią również o potrzebie uzupełnienia asortymentu.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama