Cover

Kuchnia pełna koloru

W tym, jak i w przyszłym tygodniu sieci handlowe zasypują nas promocyjnymi ofertami rzeczy, które są zwiazane z tematem kuchni.

Od 22 stycznia, w Biedronce, zaczyna się akcja tematyczna - Kuchnia pełna koloru.

Od 26 stycznia, w Tchibo znajdziemy również akcesoria kuchenne, akcja nazywa się - Ugotujmy coś.

26 stycznia to również dzień, w którym Lidl prezentuje ofertę - W wielopakach się opłaca - tam również znajdziemy niezastąpione sprzęty kuchenne.

Do 23 stycznia w Tesco trwa akcja sprzątanie - znajdziemy tam bogatą ofertę środków czystośći. Warto zadbać o porządek w kuchni.

 

W kuchni przydadzą nam się m.in.:  fartuchy dla dużych i małych, rękawice i ścierki kuchenne, obrusy, bieżniki. Znajdziemy je w następujących sklepach:

 

 

Posiadanie dobrego noża to obowiązek każdego dobrego kucharza, takiego, który przygotowuje posiłki w domu. W sklepie dokonujemy wyboru pomiędzy stalowymi, a ceramicznymi nożami. Ceramiczne są lżejsze i nie rdzewieją. Ponadto ceramiczne noże nie wpływają na smak i zapach potrawy.

 

W ofertach sieci handlowych znajdziemy również niedrogie i atrakcyjne czajniki kuchenne.

 

W kuchni potrzebne są gadżety, które ułatwiają nam prace. Zaliczają się do nich np. silikonowy uchwyt na łyżkę, uchwyty silikonowe zamiast rękawicy kuchennej itp.

 

 

Czym byłoby gotowanie bez dobrych garnków i patelni? To w nich przygotowujemy nasze codzienne potrawy.

 

 

 

 

 

Oprócz drobnych akcesoriów, w kuchni potrzebne są nam sprzęty AGD, które sprawiają, że przygotowanie potraw trwa krócej.

 

 

 

 

W kuchni musi panować łąd i porządek - nie zapominajmy o tym. Kuchnie i stół sprzątamy zawsze po skończonym posiłku. Starajmy się też, aby nie kłaść się spać, gdy w kuchni panuje bałagan. Od czasu do czasu zdarza mi się to (nikt nie jest perfekcyjny), ale wolę, gdy rano wstaję, schodzę do kuchni i widzę porządek. To lepsze niż zaczynanie dnia od sprzątania.

 

 

 

 

I coś co lubię najbardziej w kuchni, a dokładnie na kuchennym stole - kwiaty. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka, skorzystajmy więc z okazji, że w sieciach handlowych znajdziemy bogatą ofertę kwiatów. Udekorujmy naszą kuchnię i salon żywymi kwiatami, będzie kolorowo, ładnie i będzie pięknie pachniało.

 

 

Obserwuj nas