Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna od 2018-11-13
obi
OBIWażna za 3 dni
leroy merlin
Leroy MerlinWażna za 3 dni
jula
JulaWażna za 2 dni
intermarche super
Intermarche SuperWażna od jutra
polomarket
POLOmarketWażna za 2 dni
dekoria
DekoriaWażna za 59 dni
bonprix
BonPrixWażna od jutra
maxi zoo
Maxi ZOOWażna za 2 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDWażna za 5 dni
media expert
Media ExpertWażna za 3 dni
norauto
NorautoWażna za 18 dni
Nav
Cover

Kolejna promocja z serii 2+2 w Rossmannie! Sprawdzamy co kupimy taniej!

Po ciekawych promocjach Rossmanna na artykuły do opalania, depilacji i wielu innych nadchodzi czas na kolejną promocję z serii 2+2! Akcja promocyjna rozpocznie się dnia 9 września 2017 roku i potrwa do 19 września 2017 roku.

Pod nazwą „Zacznij dzień z czystą przyjemnością” kryje się promocja, dzięki której będzie można zaopatrzyć się w produkty niezbędne w codziennej pielęgnacji ciała w wyjątkowo korzystnych cenach. Kupując 2 różne produkty z kategorii: higiena jamy ustnej, dezodoranty antyperspiracyjne lub żele pod prysznic, 2 dodatkowe otrzymasz GRATIS!

Promocja obejmuje wszystkich posiadaczy karty Klubu Rossmann. Uzyskanie jej jest bardzo proste, wystarczy pobrać aplikację Klubu Rossmann na swojego smartfona.

Wszystkich biorących udział w akcji promocyjnej obowiązuje jednak kilka zasad:

- promocja dotyczy zakupu 4 różnych produktów, o różnym kodzie kreskowym, czyli można na przykład wybrać 4 dezodoranty, jednak każdy z nich musi być innego rodzaju lub innej marki;

- każdy klubowicz może zrobić tego typu zakupy tylko jeden raz, przy kolejnym zakupie promocja zostanie naliczona jako 2+1

Oficjalna informacja wraz z pełną listą produktów objętych promocją pojawi się na stronie internetowej Rossmanna wkrótce przed rozpoczęciem akcji.

Obserwuj nas