Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 13 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
cersanit
Cersanitdo końca 6 dni
agata
Agata do końca 6 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
norauto
Norautodo końca 6 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
media expert
Media Expertdo końca 10 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 4 dni
Nav
Cover

Klapki Kubota dostępne w Biedronce

Już 25 lipca br. Biedronka wprowadza do swojej sprzedaży kultowy produkt: klapki marki Kubot. Popularne obuwie od wielu lat gości na stopach Polaków i cieszą się dużą popularnością. Obecnie projektanci sięgają po inspirację do lat 90, dzięki czemu Kuboty stały się jeszcze bardziej stylowe.

Fenomen Kubotów polega na tym, że są przede wszystkim lekkie i komfortowe, a dodatkowo nieprzyzwoicie tanie. Nie do końca wiadomo, kiedy klapki trafiły do Polski, ale stało się to mniej więcej w 1994 roku. Buty były przewożone z Chin koleją transsyberyjską. Polacy oszaleli bardzo szybko na punkcie tanich klapek. Biedronka przenosi nas w czasie i świętuje z nami 25 lecie Kubotów.

Kuboty w Biedronce to nowa, odświeżona wersja stworzona przez czwórkę przyjaciół z Łodzi. Firma powstała w 2018 roku i reaktywowała Chińską markę. Wprowadziła też do sprzedaży nowy, skórzany model klapków – Kubota Premium. Oferta firmy cały czas się rozwija i poszerza swój asortyment, również o odzież.

W Biedronce kupimy klapki damskie w czterech kolorach, w rozmiarach 37-40 oraz męskie w dwóch kolorach, w rozmiarach 41-45. Klapki Kubota będą kosztować 19,99 zł. Z oferty będzie można skorzystać od 25 lipca do 7 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.   

 

Obserwuj nas
Zobacz także