Cover

Kiedy startują jesienne wyprzedaże? Promocje w sklepach

Przełom sierpnia i września to czas wzmożonych zakupów we wszelkich galeriach handlowych. Ponieważ dni stają się coraz krótsze i zimniejsze, udajemy się do sklepów na poszukiwania cieplejszych ubrań.  Na jesienne promocje czeka wielu z nas. Dotyczy to szczególnie popularnych sieciówek i drogerii kosmetycznych. Sprawdzamy, kiedy możemy spodziewać się najbliższych obniżek. 

Wrzesień nie jest najlepszym miesiącem do poszukiwania okazji w sklepach. Na promocje możemy wtedy natrafić wyjątkowo rzadko w porównaniu do innych miesięcy roku. Możemy liczyć na niewielkie, 10-20% rabaty dotyczące otwarcia nowych sklepów, pierwszego dnia szkoły czy też tych związanych z posiadaniem karty lojalnościowej. Na większe promocje na odzież jesienną niestety będziemy zmuszeni jeszcze poczekać.

Jeśli chodzi o promocje kosmetyczne, to możemy spodziewać się kolejnej edycji promocji 2+2 lub -49% w drogeriach sieci Rossmann. Akcja promocyjna powinna rozpocząć się około 9 września. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie. Tymczasem już teraz możecie skorzystać z wyjątkowych rabatów przygotowanych przez drogerie Natura z okazji 20-lecia marki.

Po wakacyjnym szaleństwie wyprzedażowym kolejnych większych obniżek w sklepach możemy spodziewać się po świętach Bożego Narodzenia. Jeśli zależy nam jednak na szybkim zakupie potrzebnych produktów, polecamy udanie się do centrów outletowych, gdzie przez cały rok możemy zakupić ubrania z zeszłorocznych kolekcji nawet do 70% taniej.

Obserwuj nas