Nav
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
do końca %{} dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Porady

Karta Multisport – ile kosztuje i jak ją zdobyć?

MultiSport jest doskonałą kartą, którą możesz odebrać od swojego pracodawcy, a która gwarantuje ci możliwość treningu w różnorodnych siłowniach na terenie kraju oraz korzystanie z wielu, różnorodnych obiektów sportowych. Karta Multisport jest kartą imienną i należy ją podpisać przed użytkowaniem.
Cover

MultiSport jest doskonałą kartą, którą możesz odebrać od swojego pracodawcy, a która gwarantuje ci możliwość treningu w różnorodnych siłowniach na terenie kraju oraz korzystanie z wielu, różnorodnych obiektów sportowych. Karta Multisport jest kartą imienną i należy ją podpisać przed użytkowaniem.

Zasięgnij informacji w sieci

Aby dokładnie poznać wszystkie obiekty z oferty Multisport, możesz skorzystać z dostępnych na stronie dystrybutora z wyszukiwarki obiektów sportowych. Wyszukiwarka ta pozwala znaleźć w danym mieście lub miejscowości wszystkie obiekty sportowe, z których pragniesz korzystać. Przy czym należy zaznaczyć, że nie wszystkie obiekty są dostępne dla każdego rodzaju karty. Multisport plus to wersja podstawowa, a Benefit Multisport to karta Premium, przeznaczona dla bardziej wymagających klientów oraz ludzi, którzy pragną więcej urozmaicenia i nie wyobrażają sobie dnia bez wysiłku fizycznego. Benefit Multisport oferuje więc dostęp do większej ilości obiektów sportowych o dużym zróżnicowaniu.

Karta Multisport to przede wszystkim produkt dla pracowników korporacji, którym firmy współfinansują część kosztów członkostwa. Wiele osób, zastanawia się, czy dla nich jest przeznaczona karta Multisport.  Jak ją zdobyć? - pytają znajomych oraz bliskich.

Karta Multisport - jak zdobyć ?

Karta Multisport możesz nabyć samodzielnie lub jako członek grupy, przy czym musisz zebrać co najmniej 10 osób, aby było to możliwe. Jednakże, bez wątpienia, najatrakcyjniejsza oferta jest skierowana dla pracowników korporacji, gdzie najczęściej firma dodatkowo współfinansuje wyrobienie takiej karty, dbając o samopoczucie oraz sprawność fizyczną pracownika.

Ogromna różnorodność

Karta Benefit Multisport to ponad 4000 obiektów sportowych ulokowanych w 650 różnych miastach Polski. Posiadając tą kartę, posiadasz pełną wolność wyboru i to ty decydujesz o intensywności oraz częstotliwości twoich treningów. Możesz wybierać spośród ponad 25 zajęć oraz dyscyplin sportowych. Trzeba koniecznie zwrócić uwagę na fakt, że korzystanie z karty Multisport to przede wszystkim lepsze samopoczucie oraz większa ilość energii, którą będziesz mógł dysponować na co dzień.

Ile kosztuje karta Multisport?

Wiele osób pyta ile kosztuje karta Multisport? Cóż, jest to kwestia dość skomplikowana i w pełni zależna od liczebności grupy, która zamierza nabyć tą kartę. Jeśli należysz do mniejszej grupy, musisz liczyć się z większymi kosztami, natomiast im większa grupa starająca się wyrobić kartę Benefit Multisport, tym większe zniżki. Bez wątpienia bardzo pozytywnym jest fakt, że MultiSport - obiekty sportowe to blisko 4000 współpracujących obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Obecnie z programu członkowskiego korzysta ponad 80 tys. użytkowników. To całkiem imponująca liczba, nie ma się temu co dziwić, ponieważ karta Multisport pozwala na korzystanie z różnorodnych obiektów sportowych przy stosunkowo niskiej cenie. Tutaj trzeba zaznaczyć, że karta jest nabywana w postaci abonamentu, który jednak możemy anulować z miesięcznym wyprzedzeniem. Czas ten jest zależny od specyfiki podpisanej umowy, jednak zazwyczaj wynosi dokładnie jeden miesiąc. W każdym razie jest to bardzo konkurencyjna oferta, A dostępność obiektów sportowych na terenie Polski jest wprost imponująca. MultiSport obiekty sportowe to bardzo zróżnicowane placówki o wysokim standardzie użytkowania.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Karta Multisport plus, Benefit Multisport pozwalają korzystać z różnorodnych placówek, takich jak na przykład aerobik, basen, park linowy, sauna, ścianka wspinaczkowa, siłownia, sala do squasha. Dodatkowo możemy zapisać się na lekcje tańca oraz sztuk walki. Dostępny w ofercie jest także coraz bardziej popularny squash oraz zajęcia spiningu. Liczne kluby Fitness, z których pozwala nam korzystać karta Multisport, to placówki o zróżnicowanej powierzchni oraz o różnorodnym sprzęcie. Często, oprócz siłowni, dostępne są także specjalne zajęcia CrossFit lub tańca wyczynowego.

Rozwiązane dla aktywnych, ale nie tylko

Karta Multisport wydaje się być doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich ludzi, którzy nie znoszą monotonii. Multisport plus oddaje bowiem do użytkownika możliwość korzystania z bardzo różnorodnych atrakcji sportowych. Czyli bardziej zorganizowali pracownicy, mogą praktycznie codziennie korzystać z innych atrakcji w bardzo okazyjnej cenie. Zazwyczaj dla pracowników korporacji miesięczna opłata na kartę Multisport oscyluje w granicach kilkudziesięciu złotych. Trzeba przyznać, że przy takiej kwocie możliwości są ogromne, chociaż niektóre obiekty wymagają karty Multisport o wyższym statusie.

Zdecydowanie, karta Multisport to rozwiązanie dla każdego, nie tylko tych najbardziej aktywnych i zagorzałych sportowców. Niewielka miesięczna opłata za ten produkt daj wspaniałą dostępność do olbrzymiej ilości placówek sportowych na terenie całego kraju. Nie musisz się więc obawiać, że podczas delegacji lub wakacji nie wykorzystasz możliwości, jakie daje ci karta Multisport plus lub Benefit Multisport. Zacznij dbać o swoje zdrowie i ciesz się lepszym samopoczuciem regularnie uprawiając sport. Nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz ciesz się różnorodnością i aktywnością, jaki zapewnia tobie taka karta.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama