Nav
lidl
LidlWażna za 7 dni
rossmann
Rossmanndo końca 11 dni
aldi
Aldido końca 6 dni
żabka
Żabkado końca 1 dzień
kakto.pl
Kakto.pldo końca 27 dni
aldi
Aldido końca 6 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 29 dni
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 1 dzień
media markt
Media Marktdo końca 27 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
dino
Dinodo końca 1 dzień
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 2 dni
hebe
Hebedo końca 9 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Artykuł sponsorowany

Jaki prezent motoryzacyjny wybrać na Dzień Dziadka? Podpowiadamy!

Dzień Dziadka już za chwilę, więc to ostatni moment, aby znaleźć prezent na tę okazję! Dziadek to osoba, która odgrywa w życiu wielu osób bardzo ważną rolę. Dlatego szukając prezentu dla dziadka, który interesuje się samochodami, wybierz prezent motoryzacyjny, który sprawi mu dużą przyjemność! Poniżej podpowiemy jaki prezent motoryzacyjny wybrać na Dzień Dziadka, zapraszamy!
Cover
adobe stock

Kiedy obchodzimy Dzień Dziadka?

Dzień Dziadka ma swoją stałą datę w Polsce i jest obchodzony 22 stycznia. Podczas tego dnia wnuczęta składają dziadkom życzenia oraz dają prezenty i pokazują, jak wiele dla nich znaczy ich dziadek. Dzień Dziadka został przeniesiony do Polski prawdopodobnie z Ameryki w XX wieku. Dziś święto to jest bardzo popularne i znane każdemu obywatelowi. 

Motoryzacyjny prezent na Dzień Dziadka

Prezent na Dzień Dziadka powinien być oryginalny i dostarczyć mu niesamowitych wspomnień! Właśnie dlatego wybierając prezent dla dziadka, który interesuje się motoryzacją, warto zakupić mu voucher na przejażdżkę samochodem. Poniżej zaproponujemy kilka atrakcji motoryzacyjnych, które świetnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Dziadka! 

Przejażdżka sportowym samochodem - Lamborghini Gallardo

Cudowny ryk silnika, sportowy design i niepowtarzalne wnętrze, to właśnie tym charakteryzuje się Lamborghini Gallardo. Samochód ten to ikona włoskiej marki, a jego produkcja rozpoczęła się w 2003 roku. Lamborghini pod maską kryje aż 560 KM, a do setki rozpędza się w niecałe 3,4 sekundy!  Lamborghini Gallardo zachwyca każdego fana motoryzacji, dlatego jeśli Twój dziadek interesuje się samochodami, to z pewnością przejażdżka na torze za kierownicą takiego auta, ucieszy go w stu procentach!

Ekstremalna przejażdżka po bezdrożach - OFF ROAD 

Prezenty motoryzacyjne to nie tylko szybkie auta, to również samochody terenowe z napędem 4x4, które potrafią zaskoczyć nawet doświadczonego kierowcę! Voucher na przejażdżkę OFF ROAD to możliwość sprawdzenia się za kierownicą terenowego auta, w trudnym terenie. Podczas przejażdżki na dziadka będą czekały różne przeszkody na trasie, na przykład: piaszczyste i błotne tereny, wzniesienia, głębokie kałuże itd. Jazdy OFF ROAD są poprzedzone szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa, a każde auto jest odpowiednio dostosowane do jazdy w trudnych warunkach. Voucher na jazdę OFF ROAD sprawdzi się świetnie jako prezent dla dziadka, który jest fanem motoryzacji!

Przejażdżka bolidem jako prezent na Dzień Dziadka

Przejażdżka bolidem to dla fana motoryzacji spełnienie marzeń! Z pewnością Twój dziadek nie raz oglądał wyścigi Formuły 1, prawda? Dzięki voucherowi na przejażdżkę właśnie takim autem, możesz sprawić, że dziadek poczuje się, jak prawdziwy kierowca wyścigowy! Przejażdżka bolidem KTM X-BOW zaskoczy Twojego dziadka! KTM X-BOW charakteryzuje się tym, że jest on samochodem bardzo lekkim, dzięki czemu mimo małego rozmiaru może osiągać naprawdę zaskakujące prędkości! Jego moc to 240 KM, a do setki rozpędza się w jedyne 5,4 sekundy - niewiarygodne, prawda? Taka forma prezentu na Dzień Dziadka pozostawi po sobie niesamowite wspomnienia! 

Prezent na Dzień Dziadka - jazda pojazdem militarnym

Motoryzacja to nie tylko szybkie i sportowe samochody, lecz również pojazdy militarne. Dla dziadka, który interesuje się pojazdami militarnymi, przejażdżka czołgiem lub wojskową amfibią będzie strzałem w dziesiątkę! Voucher na przejażdżkę czołgiem dostarczy niecodziennych emocji, które zostaną z dziadkiem na długo! Na miejscu dziadek zapozna się z budową czołgu, a następnie będzie miał okazję wziąć udział w przejażdżce. 

Dzięki temu prezentowi pozwolisz spełnić militarne marzenie dziadka! 

Amfibia wojskowa to natomiast największy pojazd gąsienicowy przystosowany do poruszania się zarówno po lądzie, jak i na wodzie. Voucher na przejażdżkę amfibią wojskową również możesz podarować dziadkowi z okazji zbliżającego się święta! 

Mamy nadzieję, że już wiesz, jaki prezent motoryzacyjny wybrać na Dzień Dziadka! Wszystkie wymienione wyżej atrakcje, możesz zakupić w serwisie internetowym Prezentmarzeń.com

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama