Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
lidl
LidlWażna za 2 dni
carrefour
Carrefourdo końca 11 dni
leroy merlin
Leroy MerlinOstatni dzień promocji!
intermarche super
Intermarche Superdo końca 6 dni
media markt
Media Marktdo końca 5 dni
agata
Agata do końca 5 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 1 dzień
cersanit
Cersanitdo końca 5 dni
castorama
CastoramaOstatni dzień promocji!
media expert
Media Expertdo końca 1 dzień
meblobranie
Meblobraniedo końca 5 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 5 dni
Nav
Cover

Jak spędzić Dzień Dziecka? Prezenty, pomysły, promocje.

1 czerwca będziemy obchodzili radosne święto naszych pociech i najmłodszych - Dzień Dziecka. Tego dnia każdy rodzic powinien zatrzymać na moment pęd codzienności i szczególnie skupić się na dawaniu swojemu maluchowi powody do uśmiechu. Często zastanawiamy się, jak zorganizować ten dzień, by nasze dzieci zapamiętały go jako radosne, wesołe i rodzinne chwile pełne miłości. By rozpieścić nasze pociechy, możemy zafundować im wymarzoną zabawkę lub zorganizować wyjście poza mieszkanie.

Bardzo często i chętnie sięgamy po upominki, które nasze pociechy już od dłuższego czasu obserwują w sklepach z zabawkami czy empikach. Właściciele biznesów dostrzegają zarówno pragnienia milusińskich, jak i dbają o kieszeń rodzica, oferując liczne promocje, wielopaki czy oferty dyskontowe. Taką politykę cenową planuje zastosować między innymi Empik - od dłuższego czasu reklamują oni obniżkę -50% na wybrane zabawki Mattel, -45% na literaturę dziecięcą czy rabat przy zakupie kilku filmów dla dzieci. RTV EURO AGD zadbało o pasjonatów gier komputerowych - przy zakupie dwóch tytułów dedykowanych na konsole lub PC, za tańszą z nich zapłacimy tylko złotówkę - należy pamiętać, by pobrać kupon z oficjalnej strony internetowej sprzedawcy. Jeżeli nasze dziecko należy do tych niezdecydowanych, warto kupić voucher upominkowy na określoną kwotę. Takie z kolei spotkamy w każdym sklepie odzieżowym (które będą nie lada gratką dla dziewczynek), ale też w sklepach elektronicznych i z akcesoriami sportowymi (tu robimy ukłon w stronę chłopców).

Zobacz wszystkie promocje z okazji DNIA DZIECKA

Jednak nie tylko upominki będą fantastycznym pomysłem - równie mocno docenione zostanie zorganizowanie wyjazdy poza miasto (np. weekend pod namiotami, ognisko w lesie czy wycieczki rowerowe) W naszą podróż możemy udać się pociągiem, która będzie ekscytująca bez względu na płeć czy wiek naszej pociechy. Przewoźnik kolei regionalnych POLREGIO zapowiedział, że każda osoba poniżej 16. roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub dokumentu kupi bilet za równą złotówkę. W samych miastach jest równie wiele atrakcji, o których warto pomyśleć - sieci kin szykują promocyjne seanse ze zniżką nie tylko dla samych dzieci, ale również i rodziców. Aquaparki, centra wirtualnej rzeczywistości, ścianki wspinaczkowe i parki trampolin również będą przygotowane na wizytę najmłodszych wraz ze swoimi rodzicami. Na ostudzenie dziecięcego zapału przygotował się również Grycan - kontynuując promocję z lat poprzednich, 1 czerwca gałka lodów będzie kosztować zaledwie 1 zł.

Niezależnie od naszych pomysłów i propozycji, warto pamiętać, że największym prezentem dla dziecka jest uwaga rodzica. Wspólne wyjście na spacer czy plac zabaw, gra w piłkę nożną, frisbee lub badmintona z pewnością dadzą maluchom wiele uśmiechu i wzmocnią więzi rodzinne.

Obserwuj nas
Zobacz także