Polecane

Nav
lidl
Lidldo końca 2 dni
carrefour
CarrefourWażna od jutra
polomarket
POLOmarketdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 1 dzień
agata
Agata do końca 6 dni
norauto
Norautodo końca 44 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 17 dni
bonprix
BonPrixdo końca 161 dni
netto
Nettodo końca 2 dni
kaufland
Kauflanddo końca 2 dni
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
pss bochnia
PSS Bochniado końca 9 dni
Nav
Cover

Jak się ubrać na stok narciarski?

Przed wyjazdem w góry na narty trzeba się zaopatrzyć w odpowiedni strój! Rzeczy narciarskie powinny przede wszystkim chronić przed zimnem oraz zapewnić wygodę. Oto kilka porad, dzięki którym nie zmarzniesz na stoku i będziesz czuć się komfortowo!

Pierwszym elementem stroju narciarskiego powinna być bielizna termoaktywna, która w głównej mierze ma za zadanie odprowadzać pot na zewnątrz, chronić przed zimnem oraz utrzymać optymalną temperaturę. Taki typ bielizny musi przylegać do ciała, tylko wtedy uzyskamy oczekiwane rezultaty.

Na stoku trzeba mieć również kurtkę narciarską z membraną, chroniącą przed zimnem i wilgocią. Po za tym musi wyróżniać się wygodą, co jest niezwykle ważne podczas jazdy na nartach. Po za tym powinna zawierać łatwo dostępne kieszenie, do których schowamy najpotrzebniejsze rzeczy.

Kolejną niezbędną rzeczą dla narciarza, są oczywiście spodnie. Podobnie, jak kurtka muszą mieć membranę, która zagwarantuje ochronę przed zimnym wiatrem i śniegiem. Nie zapomnij też o jakościowych rękawicach narciarskich – powinny mieć gumki na nadgarstki, dzięki nim ich nie zgubimy.

Ostatnią potrzebną rzeczą jest cieniutka czapka wykonana z oddychających materiałów lub kominiarka. Wybraną rzecz należy założyć pod kask, ponieważ w ten sposób zapewnimy sobie ochronę przed mroźnym wiatrem.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami odzieży narciarskiej w gazetkach promocyjnych!

Obserwuj nas