Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
dino
Dinodo końca 6 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 38 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
agata
Agata do końca 4 dni
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
norauto
Norautodo końca 7 dni
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
Nav
Cover
Fot: Eurocash/ Źródło: https://grupaeurocash.pl/blog/heheszki-i-evryplace--siec-inmedio-w-awangardzie-sklepow-typu-convinience

#heheszki w Inmedio

W Inmedio powstał specjalny regał skierowany głównie do najmłodszych. W dowcipnej strefie nazwanej #heheszki znajdziemy aktualnie popularne produkty, nie tylko spożywcze, ale również zabawkowe. Oprócz tego będą tam książki i artykuły piśmiennicze. Sama ekspozycja jest bardzo kolorowa i dobrze oświetlona, przez co przyciąga wzrok oraz wyróżnia go na tle sklepu.

#heheszki jest podzielony na cztery strefy: do nauki, do zabawy, na ząb i na prezent. Jest to odpowiedź na zmiany, kore zachodzą na rynku handlu detalicznego. Dynamiczny rozwój sprawił, że Inmedio chciało wprowadzić do swoich placówek więcej produktów dla klientów, którzy mają sprecyzowane potrzeby. Oferta na regale #heheszki to produkty za równo dla starszych i najmłodszych.

Obecnie #heheszki pojawiły się w 50 placówkach Inmedio, ale planowane jest podwojenie tej liczby. Otwarciu nowej strefy towarzyszy masa atrakcji dla najmłodszych: animacje lub słodki upominek, a dla dorosłych są przygotowane kupony rabatowe na rabaty z regału #heheszki.  

Obserwuj nas
Zobacz także