Nav
lidl
Lidldo końca 1 dzień
rossmann
Rossmanndo końca 3 dni
aldi
Aldido końca 1 dzień
żabka
Żabkado końca 11 dni
netto
Nettodo końca 5 dni
aldi
Aldido końca 1 dzień
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 3 dni
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
hebe
Hebedo końca 1 dzień
media markt
Media Marktdo końca 1 dzień
action
Actiondo końca 4 dni
dino
Dinodo końca 4 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 9 dni
reserved
Reserveddo końca 16 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Artykuł sponsorowany

Gdzie kupić podręczniki szkolne przez internet?

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 zbliża się wielkimi krokami. Czas na zakup wyprawki dla ucznia, w tym przede wszystkim kompletu podręczników i dodatkowych materiałów edukacyjnych. Znajdziesz je w wielu miejscach w sieci - ale gdzie zamawiać podręczniki, żeby nie przepłacać i szybko odebrać zakupy? Podpowiadamy!
Cover
Zdjęcie: Andrea Piacquadio, pexels.com

Księgarnie internetowe: tanie i szybkie zakupy podręczników

Jeśli zależy Ci nie tylko na oszczędności kosztów, ale i poświęconego na zakupy czasu, skorzystaj z oferty największych księgarni internetowych - takich, jak księgarnia Tantis. Porównanie obowiązujących w nich cen z punktami stacjonarnymi nie pozostawia wątpliwości: zakupy podręczników w internecie są po prostu tańsze. Dzięki dużym zamówieniom hurtowym i mniejszym wydatkom na utrzymanie lokalu sprzedawcy online mogą pozwolić sobie na obniżenie cen produktów.

Podręczniki dwutomowe lub zestawy podręczników i zeszytów ćwiczeń często dostępne są w pakietach, których wybór pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze kilka złotych w porównaniu do osobnych cen obu elementów. Przed zakupami warto zapisać się do newslettera ulubionej księgarni i zajrzeć na jej profile w social mediach - często kryją się w nich kody rabatowe i informacje o korzystnych promocjach.

Dużym atutem e-zakupów jest również wygoda wyszukiwania. Księgarnie dbają o uproszczenie procesu zakupowego, udostępniając klientom wygodne systemy sortowania i filtrowania tytułów. Korzystając z nich szybko znajdziesz podręczniki do wybranej klasy i przedmiotu, a na karcie produktu z dużą dozą prawdopodobieństwa czekać będzie odnośnik do zeszytu ćwiczeń z kompletu.

Gdzie kupić podręczniki szkolne z drugiej ręki?

Dobrym sposobem na tani zakup książek - a przy tym wsparcie idei proekologicznych - jest kupno używanych podręczników, na które co roku decyduje się wielu rodziców. Internet otwiera w tej kwestii szerokie możliwości. Poszukiwania niezbędnych książek najlepiej zacząć od szkolnej grupy w mediach społecznościowych - na ogół kolejne roczniki uczniów w jednej placówce korzystają z tych samych serii podręczników.

Korzystne oferty można wyłowić też na grupach osiedlowych, dzielnicowych, miejskich: im bliższa lokalizacja, tym łatwiej osobiście odebrać książki, oszczędzając tym samym na kosztach wysyłki. Poza lokalnymi zakupami można korzystać też z aukcji internetowych, serwisów marketplace czy internetowych antykwariatów.

Kupując używane książki zawsze trzeba pamiętać o sprawdzeniu aktualności ich wydania. polowanie na okazje warto zacząć też wcześniej; nie wszystko będzie bowiem dostępne od ręki tak, jak w księgarniach internetowych. Ostateczna decyzja o tym, gdzie kupić podręczniki szkolne, należy do Ciebie: już teraz życzymy Ci udanych zakupów!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama