Nav
biedronka
Biedronkado końca 10 dni
rossmann
Rossmanndo końca 1 dzień
jula
Julado końca 11 dni
żabka
Żabkado końca 9 dni
pepco
Pepcodo końca 3 dni
castorama
Castoramado końca 16 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 14 dni
aldi
AldiWażna od jutra
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 10 dni
media markt
Media Marktdo końca 10 dni
action
Actiondo końca 2 dni
dino
Dinodo końca 2 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 3 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Artykuł partnera

Gdzie kupić opony? Czy SklepOpon.com ma dobre opinie?

Sprawdzanie opinii o sklepie internetowym to ważny element zakupów w sieci. Szczególnie jeżeli jest to większy wydatek, jak np. opony, których komplet kosztuje zazwyczaj około 1000 zł i więcej. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić opony, sprawdź poniższe podsumowanie opinii o SklepOpon.com – z pewnością ułatwi to podjęcie decyzji, czy jest to sklep godny zaufania
Cover

Opinie o SklepOpon.com – czy warto kupić tam opony? 

E-sklep SklepOpon.com istnieje od 2006 roku. To wystarczająco długo, aby zbudować mocną pozycję na rynku. Potwierdza to ilość ocen na portalach jak np. Ceneo – około 25 tys. opinii (od 2011 roku), czy Opineo – około 8,5 tys. opinii (od 2016 roku). Czy oceny kupujących zachęcają do zakupów na SklepOpon.com?

Jakie są opinie o SklepOpon.com, na portalu Ceneo?

Opinie o SklepOpon.com zebrane na portalu Ceneo wskazują niemal jednoznacznie, że zakupy w tym sklepie internetowym są korzystne i bezpieczne. Prawie 24 tys. opinii jest pozytywnych, natomiast negatywnych opinii jest jedynie niespełna 900. Do tego dochodzi niecałe 500 opinii neutralnych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy SklepOpon.com otrzymał na portalu Ceneo ponad 3000 opinii pozytywnych, opinii neutralnych i negatywnych było przy tym zaledwie kilkadziesiąt. W efekcie ten sklep z oponami może pochwalić oceną „bardzo dobry” z notą 4,8/5.

SklepOpon.com otrzymał od portalu Ceneo znak „Dbam o klienta”. Ten symbol jest przyznawany e-sklepom przykładającym wielką wagę do rozwiązywania wszelkich nieporozumień. Takie wyróżnienie potwierdza, że SklepOpon.com, dokłada starań, aby wyjaśnić każdą sytuację. W efekcie statystyki tego e-sklepu na Ceneo wskazują 100% skuteczności zamówień a 99% klientów zapytanych o to, czy kupiliby ponownie opony na SklepOpon.com, odpowiedziała twierdząco.

Pozytywne opinie dotyczące SklepOpon.com wskazują, że sklep realizuje zamówienia w krótkim czasie, a do tego zapewnia konkurencyjne ceny i szeroki wybór modeli. Wśród opinii neutralnych i negatywnych można zobaczyć, że sporadycznie trafiają się opóźnienia w wysyłce. W wielu przypadkach oceny negatywne i neutralne zostały ukryte z powodu osiągnięcia porozumienia przez strony. Odpowiedzi od sklepu wskazują, że personel nie zostawia klientów z problemami, ale stara się im pomóc.

Co na temat SklepOpon.com twierdzą opinie na portalu Opineo?

Opinie dotyczące SklepOpon.com zamieszczone na portalu Opineo w znacznym stopniu pokrywają się z ocenami z Ceneo. Proporcje rozkładu ocen pozytywne/neutralne/negatywne są dosyć zbliżone. Treść komentarzy również wskazuje na szybkość realizacji zamówienia i konkurencyjne ceny oraz sporadyczne opóźnienia w wysyłce. Pojedyncze negatywy wskazują, że sklep realizuje bardzo wiele zamówień i stanowią niejako potwierdzenie wiarygodności opinii.

Na portalu Opineo można trafić na informację, że 97% opinii dotyczących SklepOpon.com jest pozytywnych. Opinie negatywne to 2% a neutralne wynoszą 1%. Ponadto SklepOpon.com otrzymał od Opineo wyróżnienia takie jak np. „Słucham swoich klientów” oraz zajął 3. miejsce w rankingu „Motoryzacja 2023”. Patrząc na całokształt opinii i kolosalną przewagę ocen pozytywnych, należy uznać SklepOpon.com za pewny wybór. Warto przy tym zamówić opony z wyprzedzeniem – w szczycie sezonu nie tylko kolejki do wymiany są długie. Również kurierzy mają znacznie więcej opon do rozwiezienia, co może powodować naturalne opóźnienia.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama