Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 3 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
carrefour
CarrefourOstatni dzień promocji!
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 17 dni
ikea
IKEAdo końca 314 dni
cersanit
Cersanitdo końca 40 dni
carrefour
Carrefourdo końca 8 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 2 dni
norauto
Norautodo końca 9 dni
castorama
Castoramado końca 1 dzień
agata
Agata Ostatni dzień promocji!
media expert
Media Expertdo końca 11 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 9 dni
Nav
Cover

Gang Słodziaków wraca do Biedronki!

26 sierpnia w Biedronce znowu znajdziemy Gang Słodziaków. W tegorocznej edycji dostaniemy cztery duże (borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania) i sześć małych pluszaków (lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia).

Nowi bohaterowie pojawią się również w nowej książce, która opowiada o przygodach Gangu Słodziaków na leśnej polanie. Zarówno maskotki, jak i książki będziemy mogli dostać za darmo dzięki regularnym zakupom w sieci Biedronka.

 

Akcja „Gang Słodziaków – Magiczny Portal” będzie trwała od poniedziałku 26 sierpnia do 17 listopada 2019 roku. By wziąć udział w akcji, tak samo, jak w poprzednich latach, na specjalnych kartach kolekcjonerskich należy zebrać naklejki, które otrzymamy podczas zakupów. Za darmo pluszaka otrzymamy po zebraniu 60 naklejek. Za 40 naklejek dostaniemy Słodziaka Juniora lub będziemy mogli kupić dużą maskotkę za 19,99 zł/szt. 15 naklejek uprawnia nas do odebrania za darmo książki: „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków.” Dużego Słodziaka możemy też zakupić bez naklejek za 49,99 zł/szt., a książkę za 9,99 zł/szt.

1 naklejkę otrzymamy za każde wydane 40 zł w sklepie. Punktów możemy otrzymać więcej, jeśli posiadamy kartę Biedronki oraz jak zakupimy przynajmniej jedno warzywo i owoc. Dodatkowe naklejki dostaniemy również za produkty z oferty specjalnej.

 

Obserwuj nas
Zobacz także