Polecane

Nav
castorama
Castoramado końca 18 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
norauto
Norautodo końca 42 dni
jula
JulaOstatni dzień promocji!
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
pepco
PepcoOstatni dzień promocji!
nexterio.pl
Nexterio.pldo końca 6 dni
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
bonprix
BonPrixdo końca 167 dni
Nav
Cover

Frisco uruchamia akcje „Kupując pomagasz”!

Poprzednia odsłona akcji "Kupując pomagasz" miała miejsce w grudniu 2018 roku i była oceniona jako bardzo skuteczna. Wyniki akcji przerosły wszystkie spodziewania organizatorów, a więc Frisko.pl zdecydowało na kolejny etap inicjatywy, który został uruchomiony 8 kwietnia i kończy się 22 tego miesiąca.

Na stronie sklepu znajdziemy listę objętych akcją produktów. Przy zakupie przez klienta jednego z tych artykułów, organizatorzy przekażą drugi taki sam do jednej z fundacji, takich jak: Fundacja Domów Samotnych Matek z Dziećmi w Kraśniewie oraz do potrzebujących rodzin pod opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciążu i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku.

Akcja obejmuje takie produkty jak artykuły spożywcze, kosmetyki oraz produkty dla domu. Znajdziemy między innym proszek do prania, makaron, słodycze oraz inne produkty. Podczas dokonania zakupu możemy wybrać, do jakiej spółki przekazujemy zakupiony produkt. Listę produktów możemy znaleźć na stronie internetowej sklepu oraz w gazetkach sieci.

Źródło: frisko.pl

 

Obserwuj nas