Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
lidl
Lidldo końca 2 dni
carrefour
Carrefourdo końca 2 dni
castorama
Castoramado końca 5 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 13 dni
cersanit
Cersanitdo końca 44 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 4 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 19 dni
agata
Agata do końca 10 dni
spiżarnia smakosza
Spiżarnia smakoszado końca 13 dni
norauto
Norautodo końca 13 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 13 dni
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
Nav
Cover

Empik Go z nowymi abonamentami!

Aplikacja Empik Go jest czytnikiem e-booków i odtwarzaczem audiobooków w jednym. Jest to świetny program na twój tablet i/lub telefon dzięki której zabierzesz swoją ulubioną książkę wszędzie! Empik Go jest dostępny za równo w systemie iOS jak i na Androidzie i można przepisać go do dwóch urządzeń. W bibliotece aplikacji znajdziemy 40000 e-booków i 4000 audiobooków.

Od 9 kwietnia oferta Empik Go zwiększy się o dwa nowe abonamenty: „E-booki bez limitu” oraz „Audiobooki i e-booki bez limitu”. Pierwszy abonament kosztuje 29,99zł miesięcznie i zawiera dostęp do ponad 25000 ebooków, a co tydzień będziemy wzbogacani o nowe tytuły. „Audiobooki i e-booki bez limitu” dają nam dostęp do tej samej biblioteki co „E-booki bez limitu” ale wzbogacają ją o ponad 3500 audiobooków. Ten pakiet będzie nas kosztować 39,99zł miesięcznie.

Biblioteka składa się za równo z nowości na rynku jak i klasyk i bestsellerów ponad 100 różnych wydawnictw. Aplikację Empik Go można przetestować w 2-tygodniowym okresie próbnym.

Obserwuj nas
Zobacz także