Polecane

Nav
castorama
Castoramado końca 18 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
norauto
Norautodo końca 42 dni
jula
JulaOstatni dzień promocji!
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
pepco
PepcoOstatni dzień promocji!
nexterio.pl
Nexterio.pldo końca 6 dni
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
bonprix
BonPrixdo końca 167 dni
Nav
Cover

Empik Go z nowymi abonamentami!

Aplikacja Empik Go jest czytnikiem e-booków i odtwarzaczem audiobooków w jednym. Jest to świetny program na twój tablet i/lub telefon dzięki której zabierzesz swoją ulubioną książkę wszędzie! Empik Go jest dostępny za równo w systemie iOS jak i na Androidzie i można przepisać go do dwóch urządzeń. W bibliotece aplikacji znajdziemy 40000 e-booków i 4000 audiobooków.

Od 9 kwietnia oferta Empik Go zwiększy się o dwa nowe abonamenty: „E-booki bez limitu” oraz „Audiobooki i e-booki bez limitu”. Pierwszy abonament kosztuje 29,99zł miesięcznie i zawiera dostęp do ponad 25000 ebooków, a co tydzień będziemy wzbogacani o nowe tytuły. „Audiobooki i e-booki bez limitu” dają nam dostęp do tej samej biblioteki co „E-booki bez limitu” ale wzbogacają ją o ponad 3500 audiobooków. Ten pakiet będzie nas kosztować 39,99zł miesięcznie.

Biblioteka składa się za równo z nowości na rynku jak i klasyk i bestsellerów ponad 100 różnych wydawnictw. Aplikację Empik Go można przetestować w 2-tygodniowym okresie próbnym.

Obserwuj nas