Cover

Dzień Mężczyzn - ciekawe pomysły na upominki

10 lutego w Polsce i na świecie obchodzony jest Dzień Mężczyzny. Choć nie jest to święto popularne tak bardzo jak Dzień Chłopaka, to warto sprawić radość swojemu partnerowi w ten dzień wręczając mu symboliczny upominek.

Co jednak wybrać? Wiele ciekawych prezentów i pomysłów na nie wymaga czasu i wcześniejszego zamówienia więc ciekawy prezent dla swojej połówki możesz kupić nawet dziś. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na prezent dla czterech męskich osobowości: artystycznej, sportowej, intelektualnej oraz podróżniczej.

Typ artystyczny

Jeśli w twoim wybranku drzemie dusza artysty zainwestujmy w sprzęt fotograficzny. Nie musisz kupować od razu drogiego aparatu ze wszystkimi dodatkami. Na tą okazję wystarczy nawet skromny gadżet jak obiektyw, karta pamięci czy designerska torba.

Typ sportowy

Sportowa dusza lubi cały swój wolny czas spędzać aktywnie. Takiej osobie na pewno spodoba się sportowy gadżet czy też ciekawa koszulka. Jeśli na prezent możesz przeznaczyć więcej środków, warto odnaleźć dyscyplinę, w której twój mężczyzna nie miał okazji się sprawdzić i kupić karnet na kilka zajęć. Być może obudzisz w nim miłość do nowego sportu.

Typ intelektualny

To domator, który preferuje rozwój umysłu nad ciałem. Ten człowiek zna się na literaturze oraz dobrym filmie. Jeśli znasz go dłużej, na pewno zorientujesz się jaka książka trafi w jego gust. Ten typ będzie zadowolony także w prezentu w postaci biletu do teatru na ciekawy spektakl lub na wystawę.

Typ podróżnika

To mężczyzna, który lubi wyzwania. Dalekie wędrówki w góry i wycieczki w inne oryginalne miejsca to jego drugie życie. Takiemu typowi osobowości przyjemność sprawią atrakcje zapewniające odpowiednią dawkę adrenaliny. Może to być lot balonem lub śmigłowcem. Bilet na szalony lot z pewnością go uszczęśliwi.

Obserwuj nas