Polecane

Nav
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
agata
Agata do końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 45 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 18 dni
bonprix
BonPrixdo końca 162 dni
netto
NettoWażna od jutra
kaufland
KauflandWażna od jutra
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
pss bochnia
PSS Bochniado końca 10 dni
Nav
Cover

Dron - najpopularniejsze modele

Będący statkiem powietrznym dron posiada tę właściwość, że może być sterowany przez pilota albo po prostu poruszać się samodzielnie. O jego jakości i walorach estetyczno-praktycznych z jednej strony decyduje wyposażenie, z drugiej natomiast parametry techniczne.

LPelektronik i jego oferta

W gazetce promocyjnej LPelektronik ceny dronów wahają się od dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych do stu dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych. Dostępne modele posiadają podobne parametry techniczne, a zastosowane w nich rozwiązania technologiczne są bardzo zbliżone.

Dron Bee by Quer

Dron Bee By Quer został wyposażony w sześcioosiowy stabilizator żyroskopowy, funkcję kompasu, trzy tryby prędkości oraz dwa tryby sterowania. Dron wykonuje powietrzne akrobacje i może startować z rzutu. Został zaopatrzony w funkcję auto trim. Zasięg pilota zdalnego sterowania wynosi około stu metrów, a jego wymiary to 8 x 8 x 1,5 centymetra.

Poczet dron by Quer

Ten wykonujący akrobacje powietrzne statek został wyposażony w trzy tryby prędkości i funkcję kompasu. Posiada wymiary 9 x 9 x 3,3 cm oraz funkcję auto trim i sześcioosiowy stabilizator żyroskopowy. Zasięg pilota zdalnego sterowania dochodzi do 80 metrów.

Dron Sparrow by Quer

Dron o wymiarach 33 x 33 x 8 cm posiada trzy tryby prędkości, funkcję kompasu, funkcję auto trim i może startować z rzutu. Został wyposażony w dwa tryby sterowania, a zasięg zdalnego pilota wynosi około stu metrów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i systematycznego śledzenia nowości.

Obserwuj nas