Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 7 dni
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 12 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 6 dni
norauto
Norautodo końca 21 dni
jula
Julado końca 5 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 12 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 46 dni
media expert
Media Expertdo końca 14 dni
blu
BLUdo końca 102 dni
bonprix
BonPrixdo końca 158 dni
netto
Nettodo końca 4 dni
kaufland
KauflandWażna za 2 dni
Nav
Cover

Dobre obuwie na długie wyprawy

Wyjeżdżając na wakacje w góry lub w miejsca, w których pogoda jest niepewna warto zaopatrzyć się w dobre obuwie. Dobre czyli wygodne i nieprzemakalne. Nie każdy od razu jest w stanie wydać parę setek złotych kupując, nawet w promocji wytrzymałe buty sportowe

Oszczędność zatem będzie polegała na tym aby zaimpregnować obuwie specjalnym środkiem, który kosztuje nie więcej niż dwadzieścia złotych, natomiast ochroni nasze stopy przed wilgocią, nie narazi na przeziębienie i umożliwi dłuższą wędrówkę nawet w intensywnym deszczu. Specjalne impregnaty w spreju są do kupienia w sklepach z artykułami obuwniczymi. Nadają się na obuwie wykonane z różnego rodzaju skór i są bardzo proste w zastosowaniu. Skórę pryskamy sprejem z odległości około dwudziestu centymetrów i powtarzamy ową czynność parokrotnie. 

Po tym zabiegu pozostawiamy do wyschnięcia w przewiewnym miejscu. Najlepiej przeprowadzać taką operację na otwartej przestrzeni, ze względu na unoszące się opary. Nie musimy zwracać uwagi na oszczędność w stosowaniu impregnatu, ponieważ jest on bardzo wydajny i skuteczny. Cieszmy się z urlopu nosząc nieprzemakalne, wygodne, sportowe obuwie. Idealne na niezaawansowane górskie wędrówki, spacery po lasach, łąkach oraz intensywne zwiedzanie ciekawych miast i miasteczek.

Obserwuj nas