Polecane gazetkiZimowe wyprzedaże 2018
S3 okazjum 1200x900 obuwie

Dobre obuwie na długie wyprawy

Wyjeżdżając na wakacje w góry lub w miejsca, w których pogoda jest niepewna warto zaopatrzyć się w dobre obuwie. Dobre czyli wygodne i nieprzemakalne. Nie każdy od razu jest w stanie wydać parę setek złotych kupując, nawet w promocji wytrzymałe buty sportowe

Oszczędność zatem będzie polegała na tym aby zaimpregnować obuwie specjalnym środkiem, który kosztuje nie więcej niż dwadzieścia złotych, natomiast ochroni nasze stopy przed wilgocią, nie narazi na przeziębienie i umożliwi dłuższą wędrówkę nawet w intensywnym deszczu. Specjalne impregnaty w spreju są do kupienia w sklepach z artykułami obuwniczymi. Nadają się na obuwie wykonane z różnego rodzaju skór i są bardzo proste w zastosowaniu. Skórę pryskamy sprejem z odległości około dwudziestu centymetrów i powtarzamy ową czynność parokrotnie. 

Po tym zabiegu pozostawiamy do wyschnięcia w przewiewnym miejscu. Najlepiej przeprowadzać taką operację na otwartej przestrzeni, ze względu na unoszące się opary. Nie musimy zwracać uwagi na oszczędność w stosowaniu impregnatu, ponieważ jest on bardzo wydajny i skuteczny. Cieszmy się z urlopu nosząc nieprzemakalne, wygodne, sportowe obuwie. Idealne na niezaawansowane górskie wędrówki, spacery po lasach, łąkach oraz intensywne zwiedzanie ciekawych miast i miasteczek.

Obserwuj nas
Komentarze
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.