Polecane

Nav
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
agata
Agata do końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 45 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 18 dni
bonprix
BonPrixdo końca 162 dni
netto
NettoWażna od jutra
kaufland
KauflandWażna od jutra
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
pss bochnia
PSS Bochniado końca 10 dni
Nav
Cover

Dobre obuwie na długie wyprawy

Wyjeżdżając na wakacje w góry lub w miejsca, w których pogoda jest niepewna warto zaopatrzyć się w dobre obuwie. Dobre czyli wygodne i nieprzemakalne. Nie każdy od razu jest w stanie wydać parę setek złotych kupując, nawet w promocji wytrzymałe buty sportowe

Oszczędność zatem będzie polegała na tym aby zaimpregnować obuwie specjalnym środkiem, który kosztuje nie więcej niż dwadzieścia złotych, natomiast ochroni nasze stopy przed wilgocią, nie narazi na przeziębienie i umożliwi dłuższą wędrówkę nawet w intensywnym deszczu. Specjalne impregnaty w spreju są do kupienia w sklepach z artykułami obuwniczymi. Nadają się na obuwie wykonane z różnego rodzaju skór i są bardzo proste w zastosowaniu. Skórę pryskamy sprejem z odległości około dwudziestu centymetrów i powtarzamy ową czynność parokrotnie. 

Po tym zabiegu pozostawiamy do wyschnięcia w przewiewnym miejscu. Najlepiej przeprowadzać taką operację na otwartej przestrzeni, ze względu na unoszące się opary. Nie musimy zwracać uwagi na oszczędność w stosowaniu impregnatu, ponieważ jest on bardzo wydajny i skuteczny. Cieszmy się z urlopu nosząc nieprzemakalne, wygodne, sportowe obuwie. Idealne na niezaawansowane górskie wędrówki, spacery po lasach, łąkach oraz intensywne zwiedzanie ciekawych miast i miasteczek.

Obserwuj nas