Nav
lidl
Lidldo końca 20 dni
żabka
Żabkado końca 8 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
carrefour
CarrefourWażna od jutra
netto
NettoWażna za 3 dni
rossmann
Rossmanndo końca 9 dni
media markt
Media Marktdo końca 22 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 22 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
sephora
Sephorado końca 22 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 9 dni
dino
Dinodo końca 1 dzień
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Porady

Depilator laserowy - jaki wybrać?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja, która może być stosowana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Długotrwałe i zadowalające efekty można uzyskać za pomocą depilacji laserowej, wykorzystując w tym celu depilator laserowy.
Cover

Jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja, która może być stosowana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Długotrwałe i zadowalające efekty można uzyskać za pomocą depilacji laserowej, wykorzystując w tym celu depilator laserowy

Czym charakteryzuje się depilator laserowy IPL?

Dostępny w sieci E.Leclerc depilator IPL jest przeznaczony do usuwania niechcianego owłosienia z wielu partii ciała, takich jak klatka piersiowa, barki, nogi, ramiona, przedramiona, linia bikini czy plecy. Depilator IPL został wyposażony w czujnik skóry i posiada możliwość rozpoznawania koloru skóry. 

Depilator IPL a bezpieczeństwo

Depilator IPL jest niezwykle skutecznym i bezpiecznym urządzeniem, ponieważ depilacja odbywa się bezinwazyjnie, bez konieczności ingerowania w głąb skóry. Istotnym elementem depilatora IPL jest zastosowanie innowacyjnej lampy, dzięki której depilację można bezpiecznie wykonywać w domu. Promienie świetlne wnikają w skórę, niszczą mieszek włosowy, co odbywa się w sposób całkowicie bezbolesny, a efekty są widoczne przez bardzo długi czas.

Niekwestionowanym atutem tego urządzenia jest promocyjna cena. Zamiast 899 złotych można zapłacić jedynie 799 złotych, a co więcej, depilator IPL może być także zakupiony w systemie ratalnym bez żadnych ukrytych kosztów.

Osoby, które z trudem tolerują u siebie niechciane owłosienie, z pewnością będą zadowolone z efektywności działania depilatora laserowego.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama