Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
carrefour
Carrefourdo końca 7 dni
jula
Julado końca 13 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
jysk
Jyskdo końca 9 dni
media expert
Media Expertdo końca 9 dni
blu
BLUdo końca 97 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 16 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 41 dni
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
Nav
Cover

Depilator laserowy - jaki wybrać?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja, która może być stosowana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Długotrwałe i zadowalające efekty można uzyskać za pomocą depilacji laserowej, wykorzystując w tym celu depilator laserowy

Czym charakteryzuje się depilator laserowy IPL?

Dostępny w sieci E.Leclerc depilator IPL jest przeznaczony do usuwania niechcianego owłosienia z wielu partii ciała, takich jak klatka piersiowa, barki, nogi, ramiona, przedramiona, linia bikini czy plecy. Depilator IPL został wyposażony w czujnik skóry i posiada możliwość rozpoznawania koloru skóry. 

Depilator IPL a bezpieczeństwo

Depilator IPL jest niezwykle skutecznym i bezpiecznym urządzeniem, ponieważ depilacja odbywa się bezinwazyjnie, bez konieczności ingerowania w głąb skóry. Istotnym elementem depilatora IPL jest zastosowanie innowacyjnej lampy, dzięki której depilację można bezpiecznie wykonywać w domu. Promienie świetlne wnikają w skórę, niszczą mieszek włosowy, co odbywa się w sposób całkowicie bezbolesny, a efekty są widoczne przez bardzo długi czas.

Niekwestionowanym atutem tego urządzenia jest promocyjna cena. Zamiast 899 złotych można zapłacić jedynie 799 złotych, a co więcej, depilator IPL może być także zakupiony w systemie ratalnym bez żadnych ukrytych kosztów.

Osoby, które z trudem tolerują u siebie niechciane owłosienie, z pewnością będą zadowolone z efektywności działania depilatora laserowego.

Obserwuj nas