Polecane

Nav
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
agata
Agata do końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 45 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 18 dni
bonprix
BonPrixdo końca 162 dni
netto
NettoWażna od jutra
kaufland
KauflandWażna od jutra
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
pss bochnia
PSS Bochniado końca 10 dni
Nav
Cover

Depilator laserowy - jaki wybrać?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja, która może być stosowana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Długotrwałe i zadowalające efekty można uzyskać za pomocą depilacji laserowej, wykorzystując w tym celu depilator laserowy

Czym charakteryzuje się depilator laserowy IPL?

Dostępny w sieci E.Leclerc depilator IPL jest przeznaczony do usuwania niechcianego owłosienia z wielu partii ciała, takich jak klatka piersiowa, barki, nogi, ramiona, przedramiona, linia bikini czy plecy. Depilator IPL został wyposażony w czujnik skóry i posiada możliwość rozpoznawania koloru skóry. 

Depilator IPL a bezpieczeństwo

Depilator IPL jest niezwykle skutecznym i bezpiecznym urządzeniem, ponieważ depilacja odbywa się bezinwazyjnie, bez konieczności ingerowania w głąb skóry. Istotnym elementem depilatora IPL jest zastosowanie innowacyjnej lampy, dzięki której depilację można bezpiecznie wykonywać w domu. Promienie świetlne wnikają w skórę, niszczą mieszek włosowy, co odbywa się w sposób całkowicie bezbolesny, a efekty są widoczne przez bardzo długi czas.

Niekwestionowanym atutem tego urządzenia jest promocyjna cena. Zamiast 899 złotych można zapłacić jedynie 799 złotych, a co więcej, depilator IPL może być także zakupiony w systemie ratalnym bez żadnych ukrytych kosztów.

Osoby, które z trudem tolerują u siebie niechciane owłosienie, z pewnością będą zadowolone z efektywności działania depilatora laserowego.

Obserwuj nas