Polecane

Nav
lidl
Lidldo końca 3 dni
carrefour
Carrefourdo końca 9 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
jula
Julado końca 15 dni
castorama
Castoramado końca 24 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 13 dni
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 7 dni
pepco
Pepcodo końca 13 dni
kaufland
Kauflanddo końca 6 dni
biedronka
Biedronkado końca 13 dni
chata polska
Chata Polskado końca 6 dni
Nav
Cover

Dekoracje na Boże Narodzenie – promocje z gazetek

Chcesz, by wnętrze Twojego mieszkania miało wyjątkową atmosferę podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia? Wystarczy dobrać kilka świątecznych dekoracji. Oto najlepsze propozycje ozdób z gazetek promocyjnych popularnych sieci handlowych. Zapoznaj się!

Szeroką ofertę z dekoracjami świątecznymi ma do zaoferowania Biedronka. Co w niej znajdziemy? Dekoracje choinkowe: łańcuchy, ozdoby brokatowe, korale i ozdoby filcowe. Wymienione rzeczy są dostępne w różnych wzorach i kolorach. Jedno opakowanie kosztuje 4,99 zł. Dodatkowo, kupimy bombki szklane ręcznie zdobione i wykonane z zachowaniem tradycyjnych metod. Koszt opakowania wynosi 14,99 zł. Warto pokusić się też o wianek świąteczny, świecznik lub girlandę. Cena każdej ozdoby to 24,99 zł. Dużo radości może dać również świąteczna poduszka na krzesło za 9,99 zł.

Interesujące ozdoby świąteczne oferuje również Intermarche. Za 14,99 zł, kupimy zawieszki choinkowe, a za 16,99 zł, bombkę świąteczną ze szkła z bożonarodzeniowym motywem. Poza tym warto kupić też korale choinkowe, których jedno opakowanie kosztuje 8,99 zł oraz dekorację świetlną za 19,99 zł.

Z pewnością warto też się wybrać do Makro. Dlaczego? Na półkach sklepowych znajdziemy m.in. choinkę drewnianą za 39,90 zł, ozdobę w kształcie renifera za 29,90 zł, czy wianek dekoracyjny w cenie 49,90 zł. Poza tym opłaca się przeznaczyć pieniądze na koc świąteczny za 89,90 zł, komplet ozdób ażurowych za jedyne 6,90 zł lub zestaw ozdób choinkowych, który składa się z 30 elementów. Jego koszt to 13,90 zł.

Życzymy udanych, świątecznych zakupów!

Obserwuj nas