Polecane

Nav
castorama
Castoramado końca 7 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 6 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 9 dni
agata
Agata Ostatni dzień promocji!
jula
Julado końca 9 dni
media expert
Media Expertdo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
bonprix
BonPrixdo końca 156 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 21 dni
Nav
Cover

Chcesz się wybrać na narty? Lidl Podróże ma oferty specjalnie dla Ciebie!

Co roku w sezonie zimowym mnóstwo osób decyduje się na wyjazd na narty. Gdzie się wybrać na tegoroczny, aktywny wypoczynek w górach? Nowa oferta Lidl Podróże proponuje doskonałe lokalizacje i warunki pobytów, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Przeczytaj o najciekawszych propozycjach i zdecyduj się na jedną z nich!

Pierwszą wartą uwagi propozycją jest 7-dniowy wyjazd do Monte Bondone we Włoszech. Jest to  region, w którym znajdziemy nowoczesne stoki narciarskie, dające niezwykłą przyjemność z jazdy. To świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, jak również miłośników snowboardu. Oferta Lidl Podróże gwarantuje pobyt w Apartamencie Cielo Aperto, znajdującym się nieopodal stoku. Cena za siedem noclegów, bez wyżywienia wynosi 679 zł od osoby. Polecamy!

Warto zainteresować się też wyjazdem do San Martino di Castrozza we Włoszech. Dlaczego? Region cechuje się znakomitymi trasami narciarskimi, które dostosowane są do każdego typu umiejętności jazdy na nartach. Dodatkowo, znajdziemy tam niesamowite widoki na Le Pale di San Martino. Lidl Podróże oferuje 7-dniowy pobyt w apartamencie Sporting Clubresidence Happy Snow, w którym zagwarantowane są m.in. wstęp do centrum wellness Aqua Vitalis oraz animacje hotelowe dla dzieci. Cena od osoby, to 719 zł. Zachęcamy!

Lidl Podróże przygotowało również świetną propozycję dla miłośników Tatr. Jaką? Weekendowy wyjazd do Zakopanego i zakwaterowanie w Hotelu Mercure Kasprowy. W ofercie zagwarantowany jest góralski poczęstunek w pokoju, 2 noclegi w pokojach 2-osobowych Deluxe z widokiem na Tatry, 2 śniadania w formie bufetu, obiadokolację serwowaną w restauracji Góralska Tradycja, znajdującej się przy Krupówkach, wstęp na basen, do sauny i Centrum fitness. Koszt za jedną osobę wynosi 489 zł. Naprawdę warto skorzystać!

Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą Lidl Podróże, którą znajdziemy TUTAJ.

Obserwuj nas
Zobacz także