Nav
biedronka
Biedronkado końca 3 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
jula
Julado końca 4 dni
żabka
Żabkado końca 13 dni
pepco
PepcoOstatni dzień promocji!
castorama
Castoramado końca 195 dni
moje auchan
Moje AuchanWażna od jutra
pss rzeszów
PSS Rzeszówdo końca 17 dni
media expert
Media ExpertWażna od jutra
auchan supermarket
Auchan SupermarketWażna od jutra
auchan hipermarket
Auchan HipermarketWażna od jutra
selgros cash&carry
Selgros Cash&CarryWażna od jutra
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 7 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Porady

Carrefour sprzedaje robota kuchennego! Lidlomix i Thermomix są konkurencją!

To wspaniała wiadomość! Wszechstronny robot kuchenny firmy Carrefour został ujawniony. Z pewnością będzie on poważnym konkurentem dla innych urządzeń w swojej klasie, takich jak Lidlomix czy Thermomix. Urządzenie francuskiej sieci jest wysokiej jakości i w bardzo przystępnej cenie. Czy jest już dostępne w polskich sklepach. Dowiedz się! Carrefour wprowadza nowy robot kuchenny
Cover
adobe stock

Carrefour chce zdominować rynek dzięki nowemu robotowi kuchennemu Przez długi czas na naszym rynku dominowały dwa wszechstronne roboty kuchenne: Thermomix  i Lidlomix. Urządzenia te są coraz chętniej wybierane przez klientów, ponieważ ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków i napojów. Produkty te będą teraz konkurować z nowym sprzętem od Carrefoura. Czy będzie cieszył się taką samą popularnością? Dowiemy się już wkrótce.

Cuisy Chef to nowy robot kuchenny od Carrefoura. Jest mniejszy od Lidlomixa i Thermomixa, co można zauważyć już na pierwszy rzut oka. Dowiedzieliśmy się również, że ma moc 1200 W, pojemność 2 litrów i wagę do 5 kilogramów. Należy zauważyć, że urządzenie ma 150 przetestowanych przepisów, w tym desery i napoje. Konkurenci mają ich więcej.

Czy robot kuchenny Cuisy Chef jest dostępny w Polsce?

Niestety, nie. Robot kuchenny Cuisy Chef jest obecnie dostępny tylko we Francji i Hiszpanii w sklepach Carrefour. Kiedy urządzenie to będzie dostępne w naszym kraju? Choć nie mamy jeszcze żadnych informacji, możemy jedynie przypuszczać, że polscy konsumenci będą mogli zakupić taki sprzęt jeszcze w tym roku. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji.

Pragniemy również poinformować, że robot kuchenny Cuisy Chef kosztuje znacznie mniej niż Lidlomix i Thermomix. Kosztuje on około 1370 polskich złotych. Jego niska cena może zachęcić wielu klientów do jego zakupu. Sprzedawany jest również w promocjach we Francji i Hiszpanii, co znacznie obniża jego cenę.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama