Nav
lidl
Lidldo końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 2 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
hebe
Hebedo końca 2 dni
nkd
NKDdo końca 2 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
drogerie natura
Drogerie NaturaOstatni dzień promocji!
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
smyk
Smykdo końca 5 dni
media markt
Media Marktdo końca 2 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
dino
Dinodo końca 1 dzień
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 2 dni
e.leclerc
E.LeclercWażna za 8 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Porady

Carrefour sprzedaje robota kuchennego! Lidlomix i Thermomix są konkurencją!

To wspaniała wiadomość! Wszechstronny robot kuchenny firmy Carrefour został ujawniony. Z pewnością będzie on poważnym konkurentem dla innych urządzeń w swojej klasie, takich jak Lidlomix czy Thermomix. Urządzenie francuskiej sieci jest wysokiej jakości i w bardzo przystępnej cenie. Czy jest już dostępne w polskich sklepach. Dowiedz się! Carrefour wprowadza nowy robot kuchenny
Cover

Carrefour chce zdominować rynek dzięki nowemu robotowi kuchennemu Przez długi czas na naszym rynku dominowały dwa wszechstronne roboty kuchenne: Thermomix  i Lidlomix. Urządzenia te są coraz chętniej wybierane przez klientów, ponieważ ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków i napojów. Produkty te będą teraz konkurować z nowym sprzętem od Carrefoura. Czy będzie cieszył się taką samą popularnością? Dowiemy się już wkrótce.

Cuisy Chef to nowy robot kuchenny od Carrefoura. Jest mniejszy od Lidlomixa i Thermomixa, co można zauważyć już na pierwszy rzut oka. Dowiedzieliśmy się również, że ma moc 1200 W, pojemność 2 litrów i wagę do 5 kilogramów. Należy zauważyć, że urządzenie ma 150 przetestowanych przepisów, w tym desery i napoje. Konkurenci mają ich więcej.

Czy robot kuchenny Cuisy Chef jest dostępny w Polsce?

Niestety, nie. Robot kuchenny Cuisy Chef jest obecnie dostępny tylko we Francji i Hiszpanii w sklepach Carrefour. Kiedy urządzenie to będzie dostępne w naszym kraju? Choć nie mamy jeszcze żadnych informacji, możemy jedynie przypuszczać, że polscy konsumenci będą mogli zakupić taki sprzęt jeszcze w tym roku. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji.

Pragniemy również poinformować, że robot kuchenny Cuisy Chef kosztuje znacznie mniej niż Lidlomix i Thermomix. Kosztuje on około 1370 polskich złotych. Jego niska cena może zachęcić wielu klientów do jego zakupu. Sprzedawany jest również w promocjach we Francji i Hiszpanii, co znacznie obniża jego cenę.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama