Nav
biedronka
Biedronkado końca 4 dni
rossmann
Rossmanndo końca 12 dni
jula
Julado końca 8 dni
żabka
Żabkado końca 13 dni
pepco
PepcoWażna od jutra
castorama
Castoramado końca 13 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 11 dni
dealz
DealzWażna od jutra
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 6 dni
media markt
Media Marktdo końca 6 dni
action
Actiondo końca 6 dni
dino
Dinodo końca 6 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Carrefour planuje wycofać się z Polski? Bardzo możliwe

Pierwsze informacje o sprzedaży Carrefoura pojawiały się w branżowych mediach. Zadecydowaliśmy o zweryfikowaniu tych informacji. Czy w rzeczywistości sieć ma takie zamiary i wkrótce zniknie z polskich miast. Jak to wygląda w rzeczywistości?
Cover
adobe stock

Carrefour Polska wycofa się z kraju?

Carrefour jest siecią wywodzącą się Francji. Zajmuje się sprzedażą produktów przemysłowo-spożywczych. Sieć w Polsce stworzyła kilka rodzajów tego sklepu. Powstały ogromne hipermarkety jak i małe punkty express, które umożliwiają szybkie zakupy. Carrefour posiada swoich stałych fanów, którzy doskonale orientują się w jego asortymencie i określonych cenach. Dlatego ostatnio przenikające informacje do mediów wzbudzają ich niepokój. Martwią się, że już nie będą mogli korzystać z wielu okazji. 

Carrefour Polska naprawdę poszukuje nabywcy do zajmowania się oddziałem w Polsce. Na ten moment to wyłącznie plany, nie podjęto ostatecznych decyzji. Z kolei przedstawiciele firmy wskazują, że nic nie wiedzą o rozpoczęciu sprzedaży aktywów. Zorganizowany plan jednoznacznie wskazuje na dążenie do zredukowania kosztów i rozpoczęcia inwestycji w sprzedaż online. Korporacja nie jest zadowolona z wyników osiąganych na terenie Polski, co pozostawia kraj daleko w tyle za innymi państwami. Nikt nie wie, czy rzeczywiście będzie zrealizowana likwidacja sieci w Polsce. Przekazywane informacje nie mogą zostać zaliczone jako oficjalne, to jedynie plotki, tudzież pogłoski. Być może te wiadomości miały być utrzymane w tajemnicy? Najwięcej newsów opublikować magazyn "Challenge".

Aktualnie w Polsce funkcjonuje aż 90 hipermarketów sieci Carrefour, 150 marketów o średniej powierzchni. Najwięcej jest małych punktów, stworzono aż 700 takich miejsc. Sieć Carrefour obejmuje także dyskonty Supeco. Z pewnością wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić jak przestają funkcjonować markety sieci Carrefour i ich miejsce miałyby wypełnić inne sklepy. Z punktu widzenia klientów nie jest dostrzegalna niska sprzedaż. Sieć zachęca licznymi promocjami, stworzeniem aplikacji lojalnościowej. Co więcej klienci mogą skorzystać z odroczonych płatności i możliwości rozłożenia na raty. 

Gazetka Carrefour i obecne promocje

Z pewnością warto zapoznać się z aktualnymi promocjami sieci Carrefour. Francuskie markety godnie konkurują z innymi markami. Co sieć przygotowała na nadchodzące wakacje, czy przewidziała jakiś korzystny rabat?

Każdego tygodnia Carrefour przygotowuje nową gazetkę. Co tydzień na promocji znajdują się produkty spożywcze, przemysłowe. Dla dorosłych klientów są przygotowywane katalogi z alkoholem. Nadchodzą bardzo ciekawe promocje. Wiele okazji będzie można spotkać na targu świeżości. Do 5 lipca, brzoskwinie będą aż o 40% tańsze, a szynka wieprzowa aż o 37%. Na dużą promocję mogą liczyć fani Pepsi w puszcze. Kupując pakiet 24 sztuk, cena jednej puszki będzie wynosiła 1,49 zł za 330 ml napoju. Dla porównania, standardowa cena wynosi aż 2,19 zł. Warto zaopatrzyć się w te napoje przez przyjęciem. 

Razem z Carrefour można także świętować dzień psa. Aż do 10 lipca wiele marek karm i przysmaków będzie tańsza aż o 50%. Swojego pupila można rozpieścić nową zabawką za jedyne 9,99 zł. Co więcej, ekstra promocja -30% będzie dotyczyła mleczka do opalania. Będzie to dotyczyło marek tj.: Ziaja, Nivea, Soraya, Lirene, Kolastyna i Dax. 

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama