Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
lidl
Lidldo końca 1 dzień
carrefour
Carrefourdo końca 11 dni
castorama
CastoramaOstatni dzień promocji!
black red white
Black Red Whitedo końca 8 dni
cersanit
Cersanitdo końca 39 dni
biedronka
Biedronkado końca 15 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 14 dni
agata
Agata do końca 5 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 1 dzień
norauto
Norautodo końca 8 dni
biedronka
Biedronkado końca 1 dzień
media expert
Media Expertdo końca 1 dzień
Nav
Cover

Biedronka ma Puccini, a Lidl Wittchena

Od poniedziałku, 17 czerwca, klienci sklepów Biedronka będą mogli zakupić kolekcję walizek i torebek damskich, znanej marki Puccini. Puccini to polska marka, która tak samo jak Wittchen, produkuje bagaże podróżne, torebki damskie oraz galanterię skórzaną.

Oferta Biedronki przypadnie do gustu wymagającym osobom, które dużo podróżują. Do sklepów w całym kraju trafiły duże torebki i plecaki z modnym obszyciem i z zatrzaskiem na magnes za 129 zł oraz małe, eleganckie torebki za 99zł. W ofercie znajdziemy aż 19 modeli w różnych wzorach i kolorach. Podróżników zainteresują walizki Puccini w różnych rozmiarach: kuferek (27x3316 cm) za 59,90zł, mała walizka (55x39x20 cm) za 149 zł, średnia walizka (65x46x26 cm) za 179 zł oraz duża walizka (76x53x30 cm) za 199 zł.  Kolekcja będzie dostępna do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Lidl od lat współpracuje z marką Wittchen. Niezwykłe promocje w dyskoncie przyciągały masę zainteresowanych. Klienci od rana ustawiali się w kolejce, a produkty Wittchena znikały jak świeże bułeczki. Lidl 17 czerwca podpisał umowę z  Witechen na dostawę wyrobów do ich sklepów za około 13,6 mln zł netto, więc możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości kolejnych obniżek. Torebki Wittchen już dzisiaj można znaleźć w niektórych sklepach Lidla – klienci sklepów w Tychach czy Toruniu już od soboty mogli zakupić torebki za 199 zł, zamiast 279 zł.

Zobacz nową gazetkę promocyjną Biedronki!

 

Obserwuj nas
Zobacz także