Cover

Aplikacja Okazjum pomoże Ci w planowaniu zakupów!

Za pomocą smartfona robimy na co dzień wiele rzeczy. Jedną z nich jest planowanie zakupów. Pomóc  w tym może aplikacja mobilna Okazjum – gazetki promocyjne, która zawiera wszystkie aktualne oferty sklepów, supermarketów i hipermarketów w Polsce. To również najlepszy sposób na poznanie promocji, rabatów i okazji cenowych. Dzięki aplikacji Okazjum możemy zrobić zakupy szybko i tanio! 

Planowanie zakupów

W codziennym biegu nie ma czasu na mozolne planowanie zakupów, ponieważ większość z nas ma mnóstwo obowiązków i pracy. Po drodze do domu jednak trzeba kupić coś do jedzenia. Wtedy powstaje pytanie – do jakiego sklepu najlepiej się udać by dużo nie wydać i cieszyć się z jakościowych produktów? Dzięki aplikacji Okazjum – gazetki promocyjne błyskawicznie sprawdzimy interesującą nas ofertę wybranego dyskontu lub supermarketu i ustalimy co powinniśmy mieć by ugotować obiad lub przygotować śniadanie. 

Promocje, rabaty, okazje

Bez wątpienia każdy lubi wydać mniej na potrzebne produkty, dlatego często poszukujemy wszelkich okazji cenowych tracąc czas na przeglądanie poszczególnych stron w internecie. W aplikacji Okazjum wszystkie promocje i rabaty są dostępne w jednym miejscu. Dzięki temu możemy szybko sprawdzić daną przecenę i udać się po wybraną rzecz do sklepu. Po za tym w prosty sposób możemy porównywać ze sobą promocyjne produkty i dowiedzieć się w jakim sklepie zapłacimy najmniej. Poprzez aplikację można śledzić też sezonowe oferty sklepów, które zawsze zawierają ciekawe i funkcjonalne rzeczy.

Aplikacja Okazjum daje mnóstwo satysfakcji z użytkowania, jest prosta w obsłudze i posiada wiele intersujących możliwości. Korzystanie z niej to czysta przyjemność dla wszystkich miłośników zakupów!

Obserwuj nas