Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna za 7 dni
obi
OBIWażna za 3 dni
lidl
LidlWażna od 2018-11-26
hebe
HebeWażna od 2018-11-19
intermarche super
Intermarche SuperWażna od 2018-11-20
agata
Agata Ważna od 2018-11-13
kik
KIKWażna od 2018-11-21
polomarket
POLOmarketWażna od 2018-11-14
rtv euro agd
RTV EURO AGDWażna od 2018-11-15
media expert
Media ExpertWażna od 2018-11-16
norauto
NorautoWażna za 18 dni
bonprix
BonPrixWażna od jutra
tesco supermarket
Tesco SupermarketWażna od 2018-11-15
Nav
Cover

Aplikacja Okazjum pomoże Ci w planowaniu zakupów!

Za pomocą smartfona robimy na co dzień wiele rzeczy. Jedną z nich jest planowanie zakupów. Pomóc  w tym może aplikacja mobilna Okazjum – gazetki promocyjne, która zawiera wszystkie aktualne oferty sklepów, supermarketów i hipermarketów w Polsce. To również najlepszy sposób na poznanie promocji, rabatów i okazji cenowych. Dzięki aplikacji Okazjum możemy zrobić zakupy szybko i tanio! 

Planowanie zakupów

W codziennym biegu nie ma czasu na mozolne planowanie zakupów, ponieważ większość z nas ma mnóstwo obowiązków i pracy. Po drodze do domu jednak trzeba kupić coś do jedzenia. Wtedy powstaje pytanie – do jakiego sklepu najlepiej się udać by dużo nie wydać i cieszyć się z jakościowych produktów? Dzięki aplikacji Okazjum – gazetki promocyjne błyskawicznie sprawdzimy interesującą nas ofertę wybranego dyskontu lub supermarketu i ustalimy co powinniśmy mieć by ugotować obiad lub przygotować śniadanie. 

Promocje, rabaty, okazje

Bez wątpienia każdy lubi wydać mniej na potrzebne produkty, dlatego często poszukujemy wszelkich okazji cenowych tracąc czas na przeglądanie poszczególnych stron w internecie. W aplikacji Okazjum wszystkie promocje i rabaty są dostępne w jednym miejscu. Dzięki temu możemy szybko sprawdzić daną przecenę i udać się po wybraną rzecz do sklepu. Po za tym w prosty sposób możemy porównywać ze sobą promocyjne produkty i dowiedzieć się w jakim sklepie zapłacimy najmniej. Poprzez aplikację można śledzić też sezonowe oferty sklepów, które zawsze zawierają ciekawe i funkcjonalne rzeczy.

Aplikacja Okazjum daje mnóstwo satysfakcji z użytkowania, jest prosta w obsłudze i posiada wiele intersujących możliwości. Korzystanie z niej to czysta przyjemność dla wszystkich miłośników zakupów!

Obserwuj nas