Polecane

Nav
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
agata
Agata do końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 45 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 18 dni
bonprix
BonPrixdo końca 162 dni
netto
NettoWażna od jutra
kaufland
KauflandWażna od jutra
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
pss bochnia
PSS Bochniado końca 10 dni
Nav
Cover

Aplikacja Okazjum pomoże Ci w planowaniu zakupów!

Za pomocą smartfona robimy na co dzień wiele rzeczy. Jedną z nich jest planowanie zakupów. Pomóc  w tym może aplikacja mobilna Okazjum – gazetki promocyjne, która zawiera wszystkie aktualne oferty sklepów, supermarketów i hipermarketów w Polsce. To również najlepszy sposób na poznanie promocji, rabatów i okazji cenowych. Dzięki aplikacji Okazjum możemy zrobić zakupy szybko i tanio! 

Planowanie zakupów

W codziennym biegu nie ma czasu na mozolne planowanie zakupów, ponieważ większość z nas ma mnóstwo obowiązków i pracy. Po drodze do domu jednak trzeba kupić coś do jedzenia. Wtedy powstaje pytanie – do jakiego sklepu najlepiej się udać by dużo nie wydać i cieszyć się z jakościowych produktów? Dzięki aplikacji Okazjum – gazetki promocyjne błyskawicznie sprawdzimy interesującą nas ofertę wybranego dyskontu lub supermarketu i ustalimy co powinniśmy mieć by ugotować obiad lub przygotować śniadanie. 

Promocje, rabaty, okazje

Bez wątpienia każdy lubi wydać mniej na potrzebne produkty, dlatego często poszukujemy wszelkich okazji cenowych tracąc czas na przeglądanie poszczególnych stron w internecie. W aplikacji Okazjum wszystkie promocje i rabaty są dostępne w jednym miejscu. Dzięki temu możemy szybko sprawdzić daną przecenę i udać się po wybraną rzecz do sklepu. Po za tym w prosty sposób możemy porównywać ze sobą promocyjne produkty i dowiedzieć się w jakim sklepie zapłacimy najmniej. Poprzez aplikację można śledzić też sezonowe oferty sklepów, które zawsze zawierają ciekawe i funkcjonalne rzeczy.

Aplikacja Okazjum daje mnóstwo satysfakcji z użytkowania, jest prosta w obsłudze i posiada wiele intersujących możliwości. Korzystanie z niej to czysta przyjemność dla wszystkich miłośników zakupów!

Obserwuj nas