Polecane

Nav
lidl
Lidldo końca 3 dni
carrefour
Carrefourdo końca 9 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
jula
Julado końca 15 dni
castorama
Castoramado końca 24 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 13 dni
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 7 dni
pepco
Pepcodo końca 13 dni
kaufland
Kauflanddo końca 6 dni
biedronka
Biedronkado końca 13 dni
chata polska
Chata Polskado końca 6 dni
Nav
Cover

Drogerie HEBE celebrują 7 urodziny!

Drogerie Hebe świętują, a mają do tego wspaniały powód. To już siódmy rok, od kiedy pojawiły się na naszym rynku. Z roku na rok sieć drogerii Hebe może się pochwalić coraz większymi sukcesami. Nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, zważywszy na fakt, iż drogerie należą wspólnie do jednej grupy razem za znaną wszystkim Biedronką. Obecnie sieć drogerii Hebe liczy sobie ponad 150 placówek w całym kraju, więc staję się coraz bardziej dostępna dla każdego.

Z okazji urodzin najnowsza gazetka drogerii jest pełna specjalnych i bardzo atrakcyjnych promocji. Już sama okładka zachęca wielką promocją 1+1 za grosz na wszystkie produkty marki Eveline cosmetics. To doskonała oferta dla osób, które nie zdążyły kupić, lub nie znalazły pożądanych produktów podczas promocji w Rossmannie. Dla niezdecydowanych dodamy tylko, że promocja obowiązuje nie tylko na kolorówkę, ale również na kosmetyki do pielęgnacji marki Eveline. Można więc uzupełnić swoją kosmetyczkę o tego typu produkty. Promocja obowiązuje w dniach 26.04-9.05, ale warto nie czekać na sam koniec, bo tego typu Hebe promocje zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Inną ciekawą promocją, a także alternatywą dla wcześniej wspomnianej jest na pewno spory rabat na kosmetyki do makijażu Rimmel London. Kosmetyki tej marki można kupić 30% taniej. Ze zniżką 20% można również kupić wybrane kosmetyki Maybelline.

Hebe nie zapomniało również o włosomaniaczkach. Bardzo popularne swego czasu w Internecie maski do włosów marki Kallos w super ofercie. Niecałe 8 zł za litrowy słoik produktu to naprawdę atrakcyjna cena. Maski cieszą się dobrymi opiniami i są polecane przez znane youtuberki. To nie jedyna promocja, cała marka Syoss z rabatem 40%. Warto zaznaczyć, że rabat ten obowiązuję z kartą Hebe. Nie posiadając karty, również można skorzystać z tej zniżki, jest ona jednak mniej korzystna. Opłacalne jest więc założenie sobie karty drogerii.

Szczegóły wszystkich promocji znajdziesz w dzisiejszej gazetce:

Hebe promocje

 

Obserwuj nas