Polecane

Nav
kaufland
Kauflanddo końca 6 dni
agata
Agata do końca 9 dni
carrefour
Carrefourdo końca 9 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 10 dni
tesco centra handlowe
Tesco Centra Handlowedo końca 6 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
castorama
Castoramado końca 24 dni
lidl
LidlWażna za 4 dni
norauto
Norautodo końca 8 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 11 dni
media expert
Media Expertdo końca 10 dni
duka
DUKAdo końca 24 dni
h&m
H&Mdo końca 8 dni
Nav

Najlepsze promocje - Halloween

halloween

Halloween już niedługo - Przygotuj się z Okazjum.pl

Halloween 2019 

To dość kontrowersyjne święto co roku zyskuję nowych zwolenników. Coraz częściej decydujemy się na organizacje imprezy Halloweenowej, która może być świetnym pretekstem do spędzenia czasu z rodziną lub znajomymi w nietypowym stylu, oraz świetną zabawą dla. W sklepach już od końca września półki są wyposażane w coraz to ciekawsze akcesoria i gadżety tematyczne. Sklepy Kik i Pepco są już pełne dekoracji: plastikowe dynie, przebrania, pojemniki na cukierki, girlandy... Na pewno znajdziemy wszystko, co niezbędne na udane przyjęcie.

Przekąski na Halloween 

A co z jedzeniem? Żadne przyjęcie nie obędzie się bez przekąsek. Większość z nich możemy zrobić sami. W Internecie jest mnóstwo poradników i przepisów, z których możemy skorzystać. Możemy też skorzystać z tak zwanych „gotowców”. Co roku w ofercie Lidla pojawiają się specjalne produkty spożywcze idealne jako przekąski na imprezę Halloweenową. W zeszłorocznej ofercie mogliśmy dostać np. Nuggetsy w kształcie duchów, ciasto dyniowe itp. Podejrzewamy, że w tym roku Lidl również nas nie zawiedzie.

Dynia

Sieci prześcigają się również w promocjach na królową Halloweenu – dynie. Nie może jej zabraknąć na żadnej imprezie Halloweenowej. Oczywiście posłuży nam jako piękny lampion, a wydrążony miąższ możemy wykorzystać np. do zupy.
Domyślamy się, że przegląd wszystkich ofert może być uciążliwy, a każdy z nas pragnie wydać na zakupach jak najmniej dlatego przygotowaliśmy dla Państwa zbiór najlepszych ofert Halloweenowych w jednym miejscu. Mamy nadzieje, że będzie pomocny i pozwoli sprawniej i taniej zorganizować przyjęcie.