Black Friday 2017 - Promocje w sklepach

Black Friday - najlepsze promocje z gazetek

Black Friday Polska – lista sklepów, promocje, najlepsze okazje

Black Friday to zakupowe święto, które przywędrowało do nas zza oceanu. W tradycyjny czarny piątek większość sklepów przygotowuje specjalne promocje, które mają zachęcić klientów do ich odwiedzenia. Black Friday już od kilku lat cieszy się popularnością także w Polsce.

Black Friday – kiedy?

Black Friday obchodzony jest w ostatni piątek miesiąca listopada, jest to więc idealny moment na zakupy świąteczne. W tym roku wypada on 29 listopada. To właśnie wtedy możemy spodziewać się największych obniżek w sklepach.

Black Friday – co kupić?

Tego dnia szczególnym powodzeniem wśród klientów cieszą się sklepy elektroniczne oraz te oferujące odzież i obuwie. Obniżki w tych kategoriach sięgają nawet 70% ! Jest to idealna okazja na kupienie upatrzonej wcześniej rzeczy w wyjątkowo okazyjnej cenie. W czarny piątek możemy spodziewać się tłumów w galeriach handlowych, dlatego na zakupy warto wybrać się jak najwcześniej.

Black Friday – lista sklepów

Aby móc odpowiednio przygotować się do zakupowego szaleństwa w Black Friday warto wcześniej zapoznać się z listą sklepów i obowiązujących w nich tego dnia obniżek. Część z nich przedłuża promocję do końca tygodnia świętując tzw. Black weekend. Na obniżki możemy liczyć więc nie tylko 24, ale także 25 i 26 listopada.

Promocje na Black Friday w sklepach często utrzymywane są w tajemnicy aż do ostatniej chwili.

Black Friday w sklepach online

Black Friday, to dzień, w którym niemal wszystkie sieci handlowe oferują swoim klientom wyjątkowe promocje. Dzięki temu można kupić wymarzone produkty nawet 80% taniej. Czarny Piątek największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście w Stanach Zjednoczonych, co roku blisko 100 milionów amerykanów korzysta z niesamowitych zniżek cenowych.

Podczas Czarnego Piątku mnóstwo ludzi na całym świecie kupuje też przecenione produkty w sklepach online. Ogromną popularnością cieszy się serwis zakupowy AliExpress, w którym już teraz znajdziemy mnóstwo promocji. Co warto kupić?

Na platformie AliExpress warto skorzystać ze specjalnych zniżek na telefony, tablety oraz różne akcesoria do sprzętów elektronicznych. Produkty tych kategorii będą przecenione nawet o 50%! Dodatkowo, dobrze zwrócić uwagę na wyprzedaże z zakładki „Szybkie Okazje”, które zmieniają się co kilka dni. Często można znaleźć w nich ciekawe produkty w bardzo niskich cenach ! 

Zobacz więcej ofert na Black Friday 2019

Black Friday 2019 - sklepy z najlepszymi promocjami na Black Friday