Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
castorama
Castoramado końca 2 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 16 dni
agata
Agata do końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 41 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
media expert
Media Expertdo końca 3 dni
Nav
Cover

Walentynki 2019! Co kupić drugiej połówce?

Walentynki to wyjątkowy dzień, który skłania nas do okazania miłości naszej drugiej połówce. Pochodzenie i historia tego dnia, zwanego świętem zakochanych, nigdy nie została całkowicie wyjaśniona.

Początki święta zakochanych prawdopodobnie wywodzą się z Italii. W Polsce Walentynki obchodzimy dopiero od lat 90 ubiegłego wieku. 14 lutego to dzień, w którym witryny sklepowe są przyozdobiane w liczne serca, a w gazetkach promocyjnych znajdziemy propozycję walentynkowych prezentów. 

Jaki prezent warto rozważyć? Zobacz nasze pomysły! 

Biżuteria
Wybierając prezent można postawić na ponadczasową klasykę i zakupić biżuterię: barwne kolczyki, subtelne zawieszki lub bransoletki. Kobietom na pewno spodoba się łańcuszek lub bransoletka z zawieszką w kształcie serca. Mężczyzna również doceni męską bransoletkę. Na upominku możemy wykonać grawer, który sprawia, że biżuteria stanie się pamiątką na wiele lat

Zegarek
Ekskluzywny zegarek to bardzo praktyczny prezent za równo dla niej jak i dla niego. Taki upominek będzie towarzyszył osobie bliskiej przez cały czas. W każdej chwili, sprawdzając czas, nasza ukochana osoba, będzie wracała myślami do nas.

Pluszowy miś
Uroczy pluszowy miś, to świetny upominek dla ukochanej. W sklepach znajdziemy za równo małe jak i ogromne maskotki z okazji Walentynek. Miły w dotyku miś na pewno sprawi radość każdej ukochanej kobiecie.   

Termokubek
Termokubek, którego zawartość będzie tak samo gorąca jak uczucie to fajny gadżet na zimowe poranki i wieczory. Ukochana osoba będzie mogła wypić z niego ulubioną herbatę lub kawę w odpowiedniej temperaturze.

Bukiet
Kwiaty stanowią najpopularniejszy upominek na Walentynki. Jeśli jesteście już długo rze sobą bukiet z czerwonych róż w ilości lat spędzonych razem będzie miłą niespodzianka.

 

Więcej propozycji na walentynkowy prezent znajdziesz TUTAJ!

 

Wybierając prezent na Walentynki mamy szanse na nowo podbić serce ukochanej osoby, dlatego warto zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś wyjątkowym. Pamiętajmy jednak, że najważniejszy jest gest.

Obserwuj nas
Zobacz także