Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 7 dni
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
carrefour
Carrefourdo końca 12 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 6 dni
norauto
Norautodo końca 21 dni
jula
Julado końca 5 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 12 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 46 dni
media expert
Media Expertdo końca 14 dni
blu
BLUdo końca 102 dni
bonprix
BonPrixdo końca 158 dni
netto
Nettodo końca 4 dni
kaufland
KauflandWażna za 2 dni
Nav
Cover

Kolejna promocja z serii 2+2 w Rossmannie! Sprawdzamy co kupimy taniej!

Po ciekawych promocjach Rossmanna na artykuły do opalania, depilacji i wielu innych nadchodzi czas na kolejną promocję z serii 2+2! Akcja promocyjna rozpocznie się dnia 9 września 2017 roku i potrwa do 19 września 2017 roku.

Pod nazwą „Zacznij dzień z czystą przyjemnością” kryje się promocja, dzięki której będzie można zaopatrzyć się w produkty niezbędne w codziennej pielęgnacji ciała w wyjątkowo korzystnych cenach. Kupując 2 różne produkty z kategorii: higiena jamy ustnej, dezodoranty antyperspiracyjne lub żele pod prysznic, 2 dodatkowe otrzymasz GRATIS!

Promocja obejmuje wszystkich posiadaczy karty Klubu Rossmann. Uzyskanie jej jest bardzo proste, wystarczy pobrać aplikację Klubu Rossmann na swojego smartfona.

Wszystkich biorących udział w akcji promocyjnej obowiązuje jednak kilka zasad:

- promocja dotyczy zakupu 4 różnych produktów, o różnym kodzie kreskowym, czyli można na przykład wybrać 4 dezodoranty, jednak każdy z nich musi być innego rodzaju lub innej marki;

- każdy klubowicz może zrobić tego typu zakupy tylko jeden raz, przy kolejnym zakupie promocja zostanie naliczona jako 2+1

Oficjalna informacja wraz z pełną listą produktów objętych promocją pojawi się na stronie internetowej Rossmanna wkrótce przed rozpoczęciem akcji.

Obserwuj nas