Cover

Kalendarz adwentowych okazji Intermarche – codziennie nowe promocje!

Zbliża się czas magicznych świąt Bożego Narodzenia. W sklepach właśnie pojawiły się pierwsze świąteczne dekoracje, a na półkach już teraz odnajdziemy wiele ciekawych pomysłów na bożonarodzeniowy prezent. Niewiele jest jednak tradycji, które wprowadzają w świąteczny nastrój tak dobrze, jak kalendarz adwentowy! Szczególnie, jeśli dotyczy on ciekawych promocji na święta. 

 

Święta już za pasem! Śmiało można rozpocząć odliczanie do tegorocznej gwiazdki. W przedświątecznych przygotowaniach warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Jak to zrobić? Odliczając dni do świąt razem z Intermarche! W dniach od 7 do 24 grudnia w sieci sklepów Intermarche możemy skorzystać z wyjątkowych promocji adwentowych.  Akcja promocyjna pod tytułem „18 pierwszych gwiazdek” to świetna okazja na przedświąteczne zakupy w niskich cenach. Już w pierwszym tygodniu jej trwania zniżki sięgną nawet 50% !

Gwiazdkowe promocje od Intermarche

Kalendarz adwentowy zazwyczaj kojarzy nam się ze słodkimi upominkami pod okienkami oznaczającymi kolejne dni miesiąca grudnia. Kalendarz „18 pierwszych gwiazdek” jest inny – do świąt odliczamy ciesząc się każdego dnia z innej, wyjątkowej promocji. Ta akcja to doskonały pomysł na zaoszczędzenie gotówki przed świętami.

Aby móc skorzystać z promocji wystarczy zainstalować na telefonie bezpłatną aplikację mobilną Intermarche Polska. Rabat na artykuły z oferty świątecznej naliczany jest przy kasie. W celu otrzymania zniżki na wybrany produkt należy pokazać przy kasie kupon rabatowy dostępny w aplikacji. Promocja potrwa aż do 24 grudnia.

Co znajdziemy w promocji?

Pierwszy tydzień promocji „18 pierwszych gwiazdek” to wyjątkowo korzystne zniżki na produkty spożywcze i artykuły do utrzymania czystości. Akcję rabatową zapoczątkuje wyjątkowa oferta na świąteczne pierniki – za 200 g produktu marki Chabrior zapłacimy jedyne 1,99 zł! W przedświątecznych porządkach z pewnością sprawdzi się płyn do mycia szyb Clin za jedyne 4,49 zł za 500 ml. Aż o 50% przecenione zostaną popularne kapsułki do prania Persil – już w poniedziałek 11 grudnia zapłacimy za nie jedyne 19,99 zł! Pełną ofertę promocyjną Intermarche na święta znajdziemy w aplikacji mobilnej oraz w gazetkach promocyjnych sieci. W aplikacji oprócz świątecznych promocji odnajdziemy także cotygodniowe oferty promocyjne z gazetek.

Bądź na bieżąco

Szczegóły promocji dostępne są TUTAJ. Chcąc być na bieżąco z aktualnymi promocjami i zniżkami warto regularnie korzystać z aplikacji Intermarche Polska. Znajdują się tam wszystkie aktualne akcje specjalne, gazetki promocyjne i rabaty, które dzięki aplikacji możemy przeglądać w wygodny sposób w dowolnym czasie.  

Zobacz gazetki promocyjne Intermarche:

gazetka intermarche   gazetka intermarche   

Obserwuj nas