Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
castorama
Castoramado końca 2 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 16 dni
agata
Agata do końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 41 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
media expert
Media Expertdo końca 3 dni
Nav
Cover

Ikea wprowadza do oferty włoskie lody wegańskie!

Nowe lody owocowe Ikea są lekkie, słodkie oraz delikatne w smaku. Są zrobione z wykorzystaniem składników pochodzenia roślinnego, a więc jest to kolejna propozycja od Ikei dla osób niespożywających produktów odzwierzęcych oraz dla wszystkich miłośników lodów!

Podczas przygotowania takich lodów woda oraz purée truskawkowe zastępują mleko krowie. Słodki smak został uzyskany dzięki wykorzystaniu naturalnego słodzika, który pochodzi z jabłek oraz soku z winogron. Ikea Food zapowiada, że lody trafią do sprzedaży w Polskich oddziałach Ikea Bistro już w kwietniu.

Polityka prowadzona przez firmę Ikea jest coraz bardziej przyjazna środowisku, co zaprezentowano w nowej kolekcji meblowej przedstawionej w katalogu na kwiecień. A więc nie jest zaskakujące, lecz bardzo przyjemne, że wyrób takich lodów jest ekologiczny, ponieważ ich produkcja pozostawia mniejszy ślad węglowy niż produkcja zwykłych lodów na bazie mleka.

Firma w dalszym ciągu będzie rozwijać ofertę produktów, zrobionych na bazie składników roślinnych. Zaplanowano wprowadzenie lodów o różnych smakach z używaniem mleka sojowego czy owsianego. Ikea ma na celu wprowadzenie nowych produktów bazując na smakowych preferencjach pewnych regionów.

Obserwuj nas
Zobacz także